Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit vigyek holnap a suliba?

Mit vigyek holnap a suliba?

Figyelt kérdés

Nyár eleje óta diétán vagyok és eddig mindig reggel ettem egy tál zabkását (hozzá mindenféle gyümölccsel ízesítettem).

Ma reggel megettem egy nagy tállal és vittem magammal egy almát a suliba, de utána nagyon megéheztem már délben.

Holnap 15-ig leszek bent és nem tudom, hogy mit vigyek, ami egészséges és kevés kalória van benne.

Ötletek?



2017. szept. 4. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem csoda, hogy megéheztél délben, mert ez nagyon kevés étel, még akkor is, ha fogyókúrázol. Minden délben ebédelned kéne valami meleget, csirkemellet, rizzsel, salátával, vagy egy kis adag főzeléket, levest.
2017. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En szenyat viszek mindig,zsirsz sajt csirkesonka ubival,ebbol kettot megvan 400kcalbol,vagy ugye a csirkerizs
2017. szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
gyros tálat? házi változat: süts egy kis húst folyamatosan forgatva, amikor kész raksz hozzá zöldséget és a szószt mondjuk egészségesebb mustárral helyettesíted és a krumlit ki hagyod, bár ez inkább ebéd... de lehet egy görög salit bevinnni vagy ilyen tükör tojást zöldséggel olaj nélkül... ilyenek
2017. szept. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Kevés kalóriával persze, hogy megéhezel. Vigyél több kalóriát, olyat, ami téged laktat. Én pl. rántottát vinnék. Almát tuti nem, mert attól csak éhes leszek. De nem tudom, téged mi laktat.
2017. szept. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!