Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elkezdtem fogyókúrázni, és...

Elkezdtem fogyókúrázni, és szeretnék sportolni. Tudnátok mondani valami jó érdekes sportot?

Figyelt kérdés
Szeretnék ötleteket hallani, hogy kinek melyik sport vált be legjobban a fogyásra...

2017. szept. 6. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:

A fogyásra semmi, ahhoz elég keveset kell ennem, de persze a mozgás is segít valamit, főleg kis feleslegnél, haszna pedig mindig van, az egészséges élethez tartozik.

Én gyaloglok, mert azt nem adom fel 1 perc után :D S próbálok piciket futni is, de nem a fogyás miatt, inkább keringési rendszer, praktikusság... Plusz erősítő edzések, hogy az anyagcserém továbbra is jól pörögjön, izmot ne nagyon veszítsek, sőt talán növeljek... A teljes testes erősítő + aerob + kardió szerintem a legjobb kombó, lefed mindent, amire szükségem lehet.

Persze az érdekes sportok is jók, az én mozgásaim sokak számára unalmasak. Néha táncolok vagy tornázom, ott sokkal igényesebb vagyok az érdekességre.

2017. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hány kiló vagy. Nagy testsúlynál nagyon nem mindegy mit sportolsz, pl. a futás tönkrevágja az ízületeidet, de az úszás ilyen esetben kiváló. Ha csak kis fölösleg van rajtad, akkor csinálhatsz bármit, leginkább aerob mozgásformákat érdemes (futás, kerékpár, spinning, edzőtermi kardiogépek). Az, hogy melyik érdekes, az meg teljesen egyéni, valaki imád futni más meg utál. Vannak divat"sportok", pl. spinning, az is nagyon jó fogyáshoz.
2017. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Bicajozás. Szórakozva fogysz, bár sokat kell tekerni, sokszor és sokáig.

Még a dobolást tudom javasolni, bár ahhoz felszerelés is kell. Én egy délután 3 kilót is tudok tőle fogyni, igaz nagy része víz.

2017. szept. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az úszásnál jobb sport nincs ha le akarsz fogyni. Átmozgatja az egész tested, rengeteg izmot. Kíméli az izületeket, nem terheled meg, nagyobb testsúly vagy edzetlenség esetén sem. Plusz a hideg vízben a szervezet sok kalóriát éget a fűtésre. Csak sajnos el kell menni hozzá uszodába, akár hidegben, jegyet venni ami nem olcsó, hajat szárítani, öltözni.. Meg kell fizetni az árát rendesen, de ha van rá lehetőséged nyomjad.
2017. szept. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem legjobban HIIT,Sajáttestúlyos és súlyzós intervall/tabata edzés és futás váltakozva vált be a legjobban.
2017. szept. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a futás nagyon bejött. Nyáriszünet alatt minden nap futottam és 10kg ment le :D én is meglepődtem az eredményen, mert az étrendemben alig történt változás. Szóval ajánlom ! 17L
2017. szept. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!