Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le fog menni így ez a pár kiló?

Le fog menni így ez a pár kiló?

Figyelt kérdés

Tömören az van hogy az elmúlt hetekben "eléggé" elengedtem magamat az étkezés terén (sokat másoltam és sajnos nem az egészségesebb fajtából) és feljött 4-5 kg

Az lenne a kérdésem hogyha visszaállok a normàlis étkezésemre ( sok gyümölcs/zöldség viszonylag egészséges) akkor lemegy ? nekem nem fontos hogy gyors legyen de egy 1-2 hónap alatt ha VISSZAÁLLOK a RÉGI étrendemre (nem diéta ) akkor


2017. szept. 7. 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Hetek alatt 4-5 kiló? Az esélyes, hogy nem mind zsír, bár vannak, akik bámulatosan gyorsan tudnak hízni...


Akkor megy le, ha deficitben eszel, pont. Nekem sok gyümölccsel és zöldséggel garantáltan nem menne le, de van, akinek igen, ez a kalóriaegyenlegen múlik.


A régi étrended nem egzakt mennyiséget jelent. Lehet, hogy tartani fogod ezt a súlyt, lehet, hogy visszafogysz. Mivel most icipicit több kalóriát igényelsz csupán s nem tuti, hogy nem eszel mindig automatikusan minimum súlytartó mennyiséget.

2017. szept. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!