Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Májusig -20 kiló? Menni fog?

Májusig -20 kiló? Menni fog?

Figyelt kérdés

Szeretnék leadni májusig 15-20 kilót.

Nem tudom, hogy kezdjek hozzá. Milyen tornát ajánlanátok? Mit egyek? (natúr joghurt, puffasztott rizs, sovány húsok saláták, gyümölcs? )

Tavaly jártam spinningelni, akkor nyárra leadtam pár kilót, de azóta sajnos meghíztam. Szerintetek megérné újra eljárni heti 1x-2x ? Szeretnék csinálni itthon is valami tornát, napi szinten , mit tudnátok ajánlani? Hallottam a Callaneticsről, eleinte meg is tetszett, de miután jobban utánaolvastam ,láttam, hogy eléggé megoszlanak a vélemények.

Minél hamarabb elszeretném kezdeni, hogy elérjem amit szeretnék májusig.

Köszi előre is a válaszokat :)



2013. jan. 2. 00:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Menni fog. 5 hónap elég 15-20 kg-hoz.
2013. jan. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én 20 kilót adtam le most nyáron (5-6hónap)


Szóval sikerülhet.


Sok sikert!

2013. jan. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Itt nézz körül: [link] , és válassz a diétás étrendek közül, vagy készíts egyet.

Mozgás szempontjából: ha kondiba járnál az lenne a legjobb, de otthon is végezhetsz aerob edzést. Ha tényleg elszántad magad, csináld végig a 90X nevű edzésprogramot. 90 napig tart, otthon is simán végezheted, de elég nehéz, sok kitartás kell a végigcsinálásához :D

sok szerencsét!

2013. jan. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 I am God válasza:

én 25 öt fogytam 5 hónap alatt. heti 5*1 óra eröléti tréning és utána fél óra mocskos kemény kardio.


Barna rizs, kemény tojás, pulyka, csirke, marha (színhús mindegyikböl), HAL, joghurt, zöldségek, gyümölcsök. A fehérjére kell ügyelni mert a sok edzéssel az izom is elég, ha nem elég a fehérjebevitel. Naponta grammban a 2.5 szerese kell a kilogrammos testsúlyodnak. Ha pl 80 kilo vagy, akkor 200 gramm fehérje naponta, az pedig kb 1 kilo csirkemell. Mivel ezt minden nap 5 hónapon keresztül igen nehéz kivitelezni, ezért jó ha táplálékkiegészítöként eszel fehérjét edzések után.


Ha gondolod írj privátot

2013. jan. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Bocsi az off-ért, de melyek azok a negatív dolgok, amiket a callanetics-ről olvastál?

Azért kérdem, mert én is most szeretnék elkezdeni tornázni, viszont én csupán jót olvastam róla.

2013. jan. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

2 és 4. válaszoló: gratulálok, remélem én is ilyen ügyes leszek, mint ti :)

Callanetics: hát olvastam, hogy nem sokat használ, elvileg nem fogyaszt, csak formásít stb.

Viszont jelentősen több a pozitív vélemény. Tehát szerintem én is neki futok, egy próbát megér :)

2013. jan. 2. 12:21
 7/13 anonim válasza:

A gorilla 6,7 szer erősebb, mint a legerősebb ember, pedig vegetáriánus.

Ezek csak marketing fogások. Ved meg ezt meg azt.

2013. jan. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 I am God válasza:
Utolsó...Az bálna meg még 55x erösebb a gorillánál pedig planktonon él. Egy gorillát nem nagyon lehet egy emberrel összehasonlítani. Gondolom annyira tapasztalt vagy a témában, hogy kijelentsed ez csupán "marketing", hogy magam alá sza*nék ha meghallgatnám...És nem mellesleg nem az erö nagyságáról van szó, hanem a kinézetröl.
2013. jan. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Le sem tagadhatod, hogy téged is sikerült agy mosniuk.

A harcoló várkatonák nem használt ilyen "cuccokat" még is izmosak voltak!

2013. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
és a gorilla emberszabású faj, tehát könnyebb összehasonlítani az emberrel mint a bálnát!
2013. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!