Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Másfél hónap alatt le tud...

Másfél hónap alatt le tud menni 8 kiló? (többi lent)

Figyelt kérdés
177 cm vagyok és 85 kiló már majdnem két éve ennyi vagyok csak nem volt mindegy hogy 170 cm-hez voltam ennyi vagy most így...15 éves lány vagyok és most nőttem 2 centit ebben a hónapban és most karcsúbbnak látszom (annyira kb egy éve nem vagyok dagadt inkább csak olyan pár kiló 1-2 kiló plusznak tűnik ...de új suliba megyek és év elején lesz orvosi vizsgálat. Az előző sulimban mindig elküldtek vérvételre túlsúllyal és mindig jók voltak az értékeim de én meg félek az orvosoktól és ápolóktól még a védőnőtől is annyira nagyon hogy az amúgy normális vérnyomásom az egekbe szökik izzad a tenyerem kipirulok...fóbia :/....és hát amúgy is fogyni szeretnék a 69 kiló az álomcél de én tökéletesen megelégednék a 76-77 kilóval is egyenlőre....vezetem táblázatban a kalóriákat mert nekem az segít naponta jógázok egy órát de nem abból a meditálós fajtából mert a közepe tájékán már szakad rólam a víz :D emellett megiszok napi 3 liter vizet...szeptember végére el tudom érni a normál testtömeg indexet hogy ne küldjenek el vérvételre? 15/l

2016. júl. 25. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ideális esetben heti fél kiló tud lemenni zsírból.

Úgyhogy hiába kergetsz ábrándokat,amíg nem tanulsz meg táplálkozni addig dagi maradsz és persze célpont az új suliban.

Gugliba-szénhidrátok-ebből kell keveset enned,vagyis jelentősen csökkentened kell ezek fogyasztását.

Fehérjék-ebből sokat-Zöldségek ebből is sokat.

2016. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sarga kapszula keres ra es het 1 kilo nem fel
2016. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Lemegy!

Én június 26.-án kezdtem fogyózni,tehát pont egy hónapja.

8 kiló ment le. 83 voltam most 75 vagyok és nem!! koplalok.

Nem víz ment le mert látszik mindenhol hogy tűnnek el a hurkáim. Nagyon sok lement rólam. Szóval ne törődj az itt okoskodókkal akik azt írják,hogy nem tud és ne kergess hiú ábrándokat. Ők valószínüleg életükben nem fogytak még 5 kilónál többet és azt akarják neked se sikerüljön. Ha azt mondják ez nem igaz akkor hazudnak. Egyik sem dietetikus,se orvos, csak hallanak információkat és ami számukra szimpatikus,befogadható azt terjesztik. Tehát kezd csak el :)

2016. júl. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

95 voltam most 71-2 szerintem tobb mint 5 kg meg a te 8 kg od

Mondtam 1 kg az egeszseges heti fogyas

2016. júl. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja rajtad kívül mindenki hülye, es senki sem fogyott nálad többet. Elarulnam, hogy nem a testsúly a lényeg, hanem a testosszetetel. 90 es 90 kiló között is van különbség. Simán le lehet adni 2 nap alatt is 5kg vizet, izomból meg rohadt könnyű fogyni, zsírból viszont heti 0,5-1kg az átlag, ezt emberek milliói tapasztalják/bizonyítják, akiknek van szakértelme hozza,pl komoly sportolok, nem a barinok a röfi klubban a flabéloson turb-ó diéta port fogyasztva, akik szerint hatalmas dolog 100-tol 90re lefogyni.
2016. júl. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!