Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az normális, a a két kezem...

Az normális, a a két kezem átéri a combomat a legszélesebb részen?

Figyelt kérdés
2017. szept. 9. 12:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sovány lehetsz, ha valóban átéri.
2017. szept. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
165cm 40 kg.Sokan mondják,hogy nagyon sovány vagyok,de én normálisnak látom magam a tükörben.
2017. szept. 9. 12:32
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
A számok alapján sovány vagy, de ha természetesen vagy ilyen alkat és nem fogyókúráztál, akkor nem beteges. Ha nem ilyen az alkatod és ilyenre fogyasztottad magad, akkor ez már nem teljesen normális.
2017. szept. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy sovány vagy, vagy óriási kezeid.
2017. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%

a barátnőm 165/ 45 kg volt amikor megismertem. Tökéletes volt az alakja. Igazi darázsdereka volt.


Nyugi, majd ha a párod kifogásolja, akkor gondolkozz... másnak coki.

2017. szept. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Nem, ne akkor gondolkodjon, ha a párjának baja van vele, hanem ha egészségtelenül sovány.

Ezt így nem tudom megítélni, nyilván nagyon vékony a kérdező, de van, aki egészséges élet, rendes evés mellett ilyen, nem ez az ideális, de nem feltétlenül betegesen kevés súly.

2017. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem, és a 40 kiló sem normális a te magasságodhoz. Ez már kóros soványság, nagyon veszélyes. Attól, hogy valakinek ez tetszik (mint pl. egy feljebbi válaszírónak), arról még nem normális és nem egészséges.

Neked viszont tényleg nincs egészséges testképed. Olyan, mintha öten ülnétek egy asztalnál, mindenki kapna egy rendes palacsintát, a te palacsintád viszont csak akkora lenne, mint egy ötforintos, de te mégsem látnád, hogy mi a baj vele, és boldogan megennéd.

De gondolom nem is eszel ennél sokkal többet, ha csak 40 kiló vagy. Ahhoz kőkeményen koplalni kell, hogy valaki ilyen magassághoz ennyire sovány legyen. Vagy pedig valami betegséged van.

2017. szept. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Természetesen vagyok ilyen sovány,kb 3 éves koromig voltam pufi,azóta vékony vagyok.12 éves koromban voltam 37 kg,azóta nem sokat változtam,a magasságom nőtt,de szinte semmit nem híztam mellé.Meglehet,hogy esetleg még anorexiás is vagyok?Mert ha a tükörbe nézek,telt combokat látok,viszont ha máséhoz viszonyítom,akkor jóval kisebbnek tűnik az átlója.És azt olvastam,hogy általában az anorexiásoknak van torz önképük magukról,vagyis nem azt látják a tükörben,ami a valóság.Vagy ez mindenkivel így van?
2017. szept. 9. 15:05
 9/13 anonim ***** válasza:

Azért a 165 cm / 40 kiló az már nem fér bele az "ilyen alkat" kategóriába. Egy 8 évesnél oké a 40 kiló, szélsőséges esetben egy alacsonyabb kamasznál is, de csak átmenetileg.

Már a 160 cm / 45 kg -s csajok is nagyon nagyon vékonyak, pedig nekik az a céljuk...

A kérdezőnek minimum 50 kilónak kéne lennie, 18 alatti testtömegindex már veszélyes, a kérdezőé 14...

Ne biztassátok már, hogy ez normális, azt akarjátok, hogy halálra éheztesse magát?

2017. szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem koplaltam egyáltalán. xd Az a vicc,hogy pont az evéssel küszködöm mindennap,mert nincs étvágyam.Megszoktam hogy csakis annyit eszem,amennyi jól esik,kb naponta 3× kisadagokat.Szüleim sosem erőltették rám az evést,annyit ettem amennyi jól esett.
2017. szept. 9. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!