Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális étkezés visszahízás...

Normális étkezés visszahízás nélkül? (étkezési zavar)

Figyelt kérdés
Nyár elején elképesztő sokat zabáltam, stresszevő voltam. 1 hónapja azonban nem tudtam normálisan enni. A stresszevés átment depresszióba, és nem evésbe. Túlvállaltam magam, és a családban sem volt minden rendben, így 1 hónap alatt fogytam 8 kilót. Ebből 3-4 biztos a zabálások utáni víz leadása volt. Nem szeretném ezt tovább folytatni, mert állóképességi és küzdősportoló vagyok, és ezzel szeretnék foglalkozni a jövőben, ami így nem fog menni. Ha nagyon lassan emelem a kalóriákat, és mindemellett van heti 3x2 óra edzésem + meccsem, pluszban futok, akkor lehetséges, hogy ne jöjjön vissza a leadott 8 kiló? Ez azért is fontos mert cselgáncsban így lett egy súlycsoportváltásom, és következő versenyre már ebben indulok, ezért mindenképp meg kéne tartani főleg mérlegelésig. Régen is ez volt a súlycsoportom de a stresszevés miatt híztam és váltani kellett, de ott nerm voltam eredményes mert nem az izomtömegem és a teljesítményem nőtt, azaz ez egyfajta visszaállás. 1-2 kg-t hízhatok még kategórián belül

2017. aug. 26. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
31%

..."mert állóképességi és küzdősportoló vagyok, és ezzel szeretnék foglalkozni a jövőben,"...


hogy jön ide a stresszevés, és a depresszió? esetleg előbb piszológus kellene, aki segít ezen átlendülni.

2017. aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Kedves első kommentelő: Sok oka lehet annak ha valaki depressziós vagy étkezési zavarai vannak (nekem is).


Amúgy ha valaki tényleg tudja, hogy, hogy lehet legalább úgy felvinni a kalóriaszintet 1000-re... úgy, hogy ne hízzon az ember,akkor azt én is megköszönném!

2017. aug. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Fehérje tartalmú ételeket egyél és kb 3 óránként valami kis gyümi cukor tartalmú cucc is mehet. Így az edzésekkel és a diétás étrenddel nem igen fogsz hízni. Amúgy én épp az ellentéted vagyok, mert én meg felszedtem 8 kilót és megszabadulnék tőle nagyon szívesen :D én jitsus vagyok és nekem is számít, hogy -65 vagy -75 a súlycsoportom :D
2018. jún. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!