Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kalória körül lehet a...

Hány kalória körül lehet a mojito ital a KFC-ben?

Figyelt kérdés

Mentaleveles, szódavizes, citromos, ( cukros?), jeges ital


Szerintetek ? :-D


2010. máj. 26. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Fogalmam sincs, de egy jó tanács! Minden komolyabb diéta alapja, hogy az ember csak olyat eszik-iszik, aminek az összetételével és kalóriatartalmával tisztában van!!!! Rengetegen követik el azt a hibát, hogy "egy kis ez, meg egy kis az még belefér" Baromira nem fér bele, egy deci cukros üdítő 50 kcal, napi egy liter lecsúszik az már 500... és minden egyes kcal cukorból van... Szóval aki komolyan akar diétázni az semmit nem eszik-iszik meg amiről nem tudja, hogy pontosan miből mennyi is van benne! Ez az alap, minden más csak vaktában lövöldözés!


Dietetikus

2010. máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na ezt már szeretem első válaszoló ! :-)


Én pont úgy diétázok ahogy látom, hogy te is helyesled, ezért is kérdeztem meg a kalóriatartalmát ennek az italnak és ha nem fogom megkapni rá a választ akkor nem iszom meg


Én sem szeretek vaktában lövöldözni, főleg mert én mindig szeretek biztosra menni, úgy könnyebb igazából

Köszönöm a választ, legalább tudom, hogy eddig jól csinálom :-D

2010. máj. 26. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!