Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nasinak megfelel a Győri...

Nasinak megfelel a Győri KorpoVIT keksz?

Figyelt kérdés

Napok óta ezt eszem, de már elkezdtem aggódni, hogy mi van, ha hizlal.

Szerintetek?


2010. máj. 27. 13:07
 1/9 maundrel ***** válasza:
ha jól tudom rajta van a kalóriatartalma, valamint az is h ajánlják uzsonnára sonkával, és zöldséggel. (ha jól emlékszem)
2010. máj. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez jelent valamit? Mármint ha csak magában eszem, akkor tönkreteheti a fogyókúrámat?
2010. máj. 27. 13:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit szoktál enni belőle..
2010. máj. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát ma eddig kb. 8 db-ot.
2010. máj. 27. 13:21
 5/9 anonim ***** válasza:
kekszet nassolni nem a legjobb ötlet fogyókúra alatt , akármiből legyen is. inkább szeletlj fel almát tegyél rá egy kis fahéjat és egy kis édesítőt. vagy natúr joghurtba ugyanezt. én most diétán vagyok de meg sem fordulna a fejemben tömény szénhidrátot nassolni.
2010. máj. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Ha masszívan fogyózni akarsz, akkor nassolj inkább párizsit magában, abba szinte csak fehérje van...
2010. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gyümölcsöt szoktam még nassolni, de a rengeteg házimunka miatt még nem jutottam el a bevásárlásig. Talán estefelé lesz egy kis időm összevásárolni egy kis almát, meg egyéb gyümölcsöket.
2010. máj. 27. 13:53
 8/9 maundrel ***** válasza:
én a korpovit kekszet tízóraira/uzsonnára szoktam enni, kb. 4 db-ot sonkával, zöldséggel vagy túróval és gyümölccsel (nem akadályozza a fogyásomat, hiszen 1 keksz 16 Kcal) :)
2010. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Reggel és délelőtt nyugodtan egyél, hacsak nem extra szigorú a diétád.
2012. febr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!