Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért koplalnak a lányok?

Miért koplalnak a lányok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen rossz végignézni ahogy egész nap salátaleveleket esznek. Miért nem lehet rendesen? Sokkal szebb egy teltebb lány mint egy olyan akinek ki van a kulcscsontja. Mikor hagyják abba? Rossz nézni. Miért akar mindegyik gebe lenni? Akkor hol marad a NŐ?

21/F


2017. szept. 22. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A lányok???

Nem koplalok, normálisan eszem mindent, és mégsem vagyok telt :D

Szóval nem minden lány ugyanolyan.

És rajtam kívül még egy csomó barátnőm szeret jókat enni :D

2017. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Remélem kamu kérdés...

Az pedig, hogy mi a szebb ízlés kérdése. Mert neked a teltebb tetszik pl. nekem és másnak nem feltétlen...

2017. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert sok érzéketlen ember beszól neki, ha +5 kiló is van rajta.

Vagy csak azért, mert neki ez tetszik, csak saját érdekből.

Drasztikusabb esetben betegség miatt.

2017. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed kettős.


A koplalás elég rossz ötlet, de van, akinek nincs jobb ötlete s a nőimagazinos agymenések is mindig koplalósak.


Az, hogy mennyire akar lefogyni, összetett. Van, akinek testképzavara van, van, akinek tényleg a cérnavékonyság tetszik, megzavarják az idióta társak, fiúk, magazinok, akármi. Néha valaki 40 kilós, genetikailag hosszúcombú és retusált csajokra akar hasonlítani, ami számára elérhetetlen, mert előbb hal éhen, mint hogy csak a vékonyságát is megközelítse, a kinézetéhez pedig akkor se lesz köze.


Nem akar mindenki gebe lenni. Van, aki ki akarja gyúrni magát. Vagy csak nem durván elhízott lenni, hanem mindössze 10 kiló plusszal rendelkezni. Láttam már az én szempontomból túl szerény fogyási célokat is.

Sőt, van, aki kövér akar lenni, nagyon. Van minden, de persze, túl sokat akarnak csontossá válni és sokkot kapnak, ha a lábuk nem pálcika és nincs hatalmas rés s egyéb butaságok.

Néha nem tudják a lányok, hogy mi kell az egészséghez, az életben maradáshoz s hogy a lábizmoknak megvan a szerepük.

2017. szept. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajna még a csontvázság a divat, elég visszanézni a témába kiírt kérdéseket.

A filmekben, sorozatokban is vékonyak szerepelnek, már a tinimagazinokban is vannak fogyókúrás tippek, rengeteg cikk szól a sztárok és celebek súlyváltozásáról, s rengeteg beszólást lehet kapni némi zsírocskára is, manapság a legelterjedtebb beszólás arra, akit nem kedvelünk az, hogy kövér.


A fatskinnyk is fogyni akarnak csak, nem értik, hogy az izmoktól lennének feszesek; ill. fixa ideájuk, hogy pár gyakorlattól kigyúrt állatok lennének.


Meg ugye alap logika, hogy a kajától hízunk, akkor a hiányától fogyunk, s mivel baromi gyors eredményt akarnak, túltolják a kaja csökkentést.

2017. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!