Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 1 csalónap mehet diéta...

Heti 1 csalónap mehet diéta közben?

Figyelt kérdés

Szóval egész héten diétáznék ami 1300 kcal és futnék mellette heti 3-szor fél órát viszont vasárnap olyan 2000 kcalt legalább megennék. Nekem már csak 5 kg van hátra és sztem jó leszek bár már ígyis mindenki szerint meg sztem is. Megbolondulok már hogy fél éve nem ettem egy h*lye hamburgert! Sokkal könnyebben menne a következő hét sztem. Ugye lehet? Pleaseeeeee

17/l 166 cm és 73 kg

90 ről kezdtem sztem szép eredmény


2017. szept. 24. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy kis kalóriatöbblet még be is indítja a leállt fogyást, mert a szervezeted nem éhező üzemmódot érzékel.

Valóban szép eredmény.

2017. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! :)

Reggel szeretnék elmenni futni olyan 4 óra körül hajnalban egy fél órát persze éhgyomorra. Mit gondoltok? Jobban szeretem reggel mint este. Ígyis fogyok majd? 1300-at eszek és 30 perc futással hány kcalt égetek csak úgy kb.?

2017. szept. 24. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sulytartasnal en 2hetente tartok csalonapot. De ha jolesik akkor simaan meg ha jobban megy utana a fogyokura:)
2017. szept. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mehet, persze. Én a te számaiddal (csak sokkal idősebben) a szigorúbb napokon ettem 2000 kcalt... Amíg fogysz, számodra megfelelő s egészséges tempóval, OK.

A futás is OK, persze.

Grat, szerintem már tudnod kéne, hogy ennyivel fogysz, van tapasztalatod a fogyásban...

2017. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem értek egyet a többiekkel, szerintem ez nem túl jó módszer.


A szervezetednek is jobb és neked is sokkal tarthatóbb ha be tudsz lőni egy olyan mennyiséget mind kajában mind mozgásban amivel mennek le a kilók. A test nagyon meghálálja ha rendszert építesz ezekben a dolgokban.


Az se biztos hogy egy csalónap után könnyebben fog menni, lehet hogy sokkal nehezebben. Ha benyomsz egy hambit utána lehet hogy sokkal nehezebben eszed meg másnap a szokott kajádat, de ez egyéntől függ.


Szerintem inkább az 1300 kcal-ra kéne rádobni és többet mozogni. Ez nagyon kevés bevitt energia és nagyon kevés mozgás(heti másfél óra az nagyon kevés akkor is ha nem fogyni akarsz, csak élni) nem csoda hogy nagyon ki vagy éhezve.

2017. szept. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!