Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csalónap hánytatással?

Csalónap hánytatással?

Figyelt kérdés

Már nagyon jól esne valami cheatmeal. Megoldás lenne ha utánna kihánynám? Nem akarom hogy a fejlődés kárára menjen.

Vagy esetleg ha csak megrágom de nem nyelem le?



#diéta #hányás #csalás #hitvány szar
2017. jún. 24. 14:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is voltak ilyenek,aztán nem jött ki és jött a sirás megbánás majd a hashajtó..ne tedd meg,ez boorzalmas,esetleg tarts egy olyan napot ami csalónap de ne teljesen edd magad degeszre,még jót is tesz az anyagcserédnek talán.
2017. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
Bocs de gcibuta vagy ha ilyeneken gondolkozol.Tarts inkabb heti egy csalonapot,nem fog megartani.De ne hanytasd magad az gusztustalan meg mi ertelme van? Megeszed a finom kajat elvezed az izeket,aztan mesz hanyni?? Hanyas izu szajjal ehesen visszaulsz a fotelba es ugyanott vagy..ez borzaszto hogy ilyenek vannak😞😞.Megragod es nem nyeled le?? mivan? ekkora gyokerseget se hallottam még mar bocsanat.Ha ilyeneken jar az agyad nyaron..orvossal kene beszelnek,meghozza pszihologussal.
2017. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
Bulémia? Jó ötlet!
2017. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Ez még nem bulémia szerintem.

Csak rengeteg lemondással járt elérni azt amit elértem eddig, es nem akarom hogy kárba menjen.

2017. jún. 24. 14:46
 5/29 anonim ***** válasza:
26%
1kg kb. 7000 kcal. Így gondolkozz.
2017. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%
Lemondás? Akkor ott valami baj van. Normálisan összeállított kiegyensúlyozott étrend mellet nem szabadna hogy éhezz, vagy bármilyen hiányérzeted legyen.
2017. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez a túlontúl egészségesen élek dolog oké hogy divat most, főleg a tinik körében akik csak mennek a fittneszmodellek után mint a bolond bárányok már nagyon túlzás!!!

Az még teljesen oké, hogy egészségesen akarsz élni, de mint írtad is a rengeteg lemondás, ezt nem ehetek, azt nem ehetek, és már hogy hánytatni akarod magad egyenesen szánalmas! Miért jó ez a kínzás? Én inkább élek +5 kiló túlsúllyal, de legalább élvezni tudok egy szelet pizzát, egy darab csokit, sőt képzeld el létezik nokedli pörkölttel is! ;)

2017. jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

A lemondás az főleg az édességekre vonatkozik. Egyetlen édességem az az edzések utáni fehérje.

Imádom amúgy ezt csinálni, vagyis az edzőterem részét, csak a kaja része nehéz néha, mint pl most.

2017. jún. 24. 15:09
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Heti 1 csalò ètkezès vagy csalònap semmiben sem kavar be. 1kg hìzàshoz ugyanis a szülsègleteden felül +7000 kcal többlet kell. Ennyit meg nem eszel meg 1 nap alatt.
2017. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Hát de ezt heti fel-1 kilo fogyashoz nezd.
2017. jún. 24. 15:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!