Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két csalónap egymás után?

Két csalónap egymás után?

Figyelt kérdés
Nyaralok, ezért nem is tudok sportolni ezen a héten, de két nap eléggé elszaladt velem a ló (~3000 kal). Ugye nem fog nagyon meglátszani és majd kijavíthatom, ha jövő héten visszaállok a rendes étrendemhez, sportolásomhoz? :( Amúgy csak súlyt tartok.

2017. aug. 7. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj, ez nem fog látszódni. :) Mondjuk nekem ilyenkor az szokott nehéz lenni, hogy tényleg leálljak amikor vége a "falási időszaknak".
2017. aug. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
3nap utan sem latszik semmi,4utan mar mozdul a merleg ugyhogy nincs mitol felned:)
2017. aug. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A hétvégén összesen 7000 plussz kalóriát ettem, de csak 0.2kg-t híztam, még az is lehet, hogy ennyit sem, és 1-2 nap múlva visszaáll a súlyom.


Szóval ne parázz, semmi bajod nem lesz.

2017. aug. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!