Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igy mennyit tudok fogyni 3...

Igy mennyit tudok fogyni 3 hónap alatt? (Tobbilent)

Figyelt kérdés
80kg vagyok és 20-25 kilót szeretnek le adni. Hetente 2x van tánc edzésem és kondizni is hetente 2x jarok. Szerintem ennyi elég de tudnatok mondani olyan ételeket amiket enni kene h fogyjak? Mert tudom h üdítők, edessegek stb off csak nincs ötletem h milyen étrendet csinaljak.. egyebkent egy átlagos napon annyit eszek h suliba megeszek 2 pogácsát aztán itthon 3 óra körül főt ételt utána meg szoktam enni vmi édességet és utána már este eszek vagy joghurtot vagy szendvics ilyenek.. És értelmes válaszokat kerek
2017. szept. 26. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hiogy mit egyél és mit ne, max. hozzávetőleges tanácsok, ami az emberek többségének jó.

Az édességek elhagyása egyáltalán nem kötelező, extrém esetben a jóféle édesség még segít is egyeseket, de persze általában célszerű vigyázni vele. De egy kevés szinte semmiből nem gond.


Olyan étrendet válassz, ami neked jó. Te ismered az ízlésed. A legtöbb ember nem jól viseli a drasztikus váltást, persze van, akinek az jön be. Azt szoktam javasolni, ha nincs más támpont, hogy az étrendedből vedd ki a gyenge pontokat (a cukros löttyök ilyenek), illetve amiről tudod, sejted, hogy elszállsz vele, de neked fontos, annak a mennyiségét csökkentsd.

S ha igen kevés kalória jön össze, akkor vigyázz, nehogy a sok nem kifejezetten tápanyagdús cucc elvegye a helyet a fontosabbaktól. 1400 kcal mellett nem célszerű úgy ráesni mondjuk a vajas-mézes kenyérre, mint 3500 kcal esetében... Egészen más arányban kell a fehérje ezekben az esetekben, sokan pedig megszokták, hogy túlnyomórészt szénhidrátot esznek egyes étkezésekre. Ezt érdemes átgondolni kis kalóriás fogyáskor, mert nem fog működni.


Valami jó fehérjeforrás és zöldség az jó kezdés, aztán pl. összetett szénhidrát kalóriának, de zsír is lehet, csak az túl messze van a te étrendedtől, amúgysem ez a tipikus, így nem ajánlom, csak megjegyzem, olyan is van.

Minimális zsír is szükséges, de azt nehéz nem összehozni, ha az ember nem zsírfóbiás.

2017. szept. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 3 hónap alatt 16 kilót fogytam.

Teljes étrend változtatással, és sporttal.

Nálam ez ebből állt.

Sport:

- minden nap (heti 5 nap) napi 5 km gyaloglás. (munkába be és haza)

- könnyű fizikai munka

- heti 6 nap konditerem amiben egyik nap súlyzós a másik nap aerob edzésem van.

Kaja.

Minden nap 5x étkezés.

Amit nem eszek: kenyeret, pékárut, süteményeket, édességeket. Jobban mondva édesség megy de mondjuk úgy hogy napi 2 naponta 1 kis kocka csoki. de ez is cukormentes. Cukrot sem ettem.

A többi kaja meg bármi figyelve a napi kalóriakeretemet, figyelve hogy ne lépjem túl a napi zsír, és szénhidrátkeretemet.

2017. szept. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2017. szept. 27. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!