Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így egy hónap alatt mennyit...

Így egy hónap alatt mennyit tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
Mennyit tudnék fogyni egy hónap alatt úgy,hogy minden nap csak egyszer eszek egy tányér levest,illetve minden nap mozgok minimum 30-35 percet?Illetve ivólevet és vezet innék kb fele fele arányban.A válasokat köszönöm.

2017. aug. 5. 22:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Talan 5 kilot.. de ezek csak viz alapu etelek egybol raktatozni fogsz es mar hizol is. Az meg a sok fogyas utan nem tul jo buli
2017. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen étrenddel nem fogsz bírni egy hónapot.
2017. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem vagy nagyon kövér, drasztikus koplalással heti 1,5-2 kilót fogyhatsz, hacsak nem lassul be nagyon ügyesen az anyagcseréd (de tipikusan ez a lassulás nem valami sok).

Persze izom is megy le, főleg, hogy leves legyen a talpán, ami megadja a szükséges fehérjét (persze akkor is fogysz izomból koplalással, de kevésbé, mint fehérjeszegény étrenden).

Persze fogalmam sincs, mennyit ennél, mennyi milyen ivólevet innál, ezekből is jöhet azért az egészen minimálisnál több kalória.

2017. aug. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány kiló vagy jelenleg és mennyi szeretnél lenni? Én rajtam 20 kiló felesleg van 6 napja fogyózok és lement 4.
2017. aug. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
191 cm vagyok 119 kg és 17 éves.kb rajtam is 20 kg felesleg van,ettől szeretnék gyorsan megszabadulni.
2017. aug. 6. 00:11
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy tányér levestől elájulsz 3 nap múlva, vagy nem tudsz mozogni 30 percet, csak 10-et, és utána ájulsz el. Ha mégsem, akkor 3 kilót kb.
2017. aug. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy tányér leves tenyleg kevés énis keveset eszek de tudom hogy amennyit megeszek az a minimum:( szóval en azt mondom ha levest eszel pl délre és délután még eszel egy teljes kiőrlésű kenyérből készült szendvicset akkor az már jó. Meg ne minden nap levest egyél. Én kétszer eszek egy nap (énis fogyózok) és próbalok mindig mást enni. Feldobja a fogyókúrát.
2017. aug. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon elhanyagolhatatlan az az ivólé? Én kiskorom óta csak a vizet tudom meginni. Imádom. Nagyon egészséges. Plusz nem akarok akkor is hízni amikor iszok.
2017. aug. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ömm..már bocsi de szerintem nem csak 20 kg felesleg van rajtad :/
2017. aug. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem normális kaját eszel ivólé helyett? Az csak cukor némi aromával.


A napi egy tányér leves úgy is kevés, ahogyan mi szoktunk levest enni, pedig az elég nagy adag.

2017. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!