Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet ilyen...

Mennyi idő alatt lehet ilyen a hasam?

Figyelt kérdés

Hello!

Ilyen hasat szeretnék.:)


[link]


Most kb. ilyen, csak kicsit kisebb:


[link]


Milyen gyakorlatokkal lehet ilyen a hasam? Vagy ha nem is ilyen, legalább ehhez hasonoló?


Előre is köszi!


14/L


2010. máj. 28. 15:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

felsőhasizom: felülés

alsóhasizom: lefekszel a hátadra, és emelgeted a lábadat. Azt mondják hogyha nagyon nem bírod, akkor kell még 10-et és úgy lesz eredményes.

Egyébként napi 100al szerintem bőven jó vagy. Ez kb 10 perc,úgyhogy nem túl időigényes az egész.

2010. máj. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi!!!:)

És milyen diétát csináljak hozzá?

2010. máj. 28. 15:39
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Igyal nagyon sok folyadekot, napi 2-3 litert, pl gyumolcsteat, cukor es edesito nelkul. vagy gyogyteat, csalantea a legjobb. :) salata, csirkehus, semmi kenyer, semmi szenhidrat. igy gyorsan elered a celt.
2010. máj. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Istenem!! 14 éves vagy. Áruld már el miért kell ilyen korban "már" majmolni a magazinokat? Ha normálisan eszel, sportolsz alapra ilyen hasad lesz. Csak nem kell kólát vedelni meg a Mc's-ba járni enni meg ilyenek...
2010. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

3.nak: Nem vagyok tipikus "magazinolvasós" lány. Ezt a képet meg fogalmam sincs, honnan szereztem, csak egyszer láttam valahol, és eldöntöttem, hogy nekem ilyen has KELL!:D

Mekibe meg nem járok. Ja, és utálom a kólát....:)

Számomra borzasztó íze van.

Mindegy, azért neked is köszi a választ, ha tipikus liba lennék, akkor felnyitottad volna a szemem....:D

2010. máj. 28. 16:17
 6/17 A kérdező kommentje:

Ja, a sportról jut eszembe: 2 évig röpiztem, csak abba kellet hagynom egy térdbetegség miatt, de most újra elkezdek majd járni. Jövő évtől.

Várok még válaszokat!:)

2010. máj. 28. 16:19
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
15.59 vagyok. Szerintem pedig tok jo, h mar figyelsz arra, h nehogy elhizz, es normalis tanacsokra vagysz. Ha most megalapozod a tested kulalakjat, akkor azt sokkal egyszerubb fenntartani, mint ha pl elhiznal es utana akarnal lefogyni. Egyel egeszsegesen, mellozd az edesseget, sportolj es ilyen lesz a pocid. :)
2010. máj. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!:) Kaptam tőled egy kis ömbizalombombát!:)

Megfogadom a tanácsaitokat, de írhatnának olyanok, akik elkezdenek fogyózni/ izmosítani:), mert beszélgethetnénk. Ja, és várok ám sikersztorikat is!:)

2010. máj. 28. 18:13
 9/17 anonim ***** válasza:

DE jó olvasni,hogy van fiatal aki helyesen gondolkodik:-)))Kenyeret felejtsd el!!! Sok víz,zöld tea,zöldség -gyümölcs.Egyél változatosan de minőségin.Mindig legyen a tányérodon zöldség is.

Kis mozgás rendszeresen és a tested ezt fogja megszokni.:-)))

Sok sikert!!!!!:-)) Légy egészséges és szép nagylány:-)))

2010. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!!:)

Most majd megpróbálok összeállítani magamnak valami étrendet, ami egészséges....bár nem tudom, hogy sikerül-e.:D

2010. máj. 28. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!