Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem merek felvenni csinos...

Nem merek felvenni csinos ruhákat, mert kövérnek érzem magam, de mások szerinte nem vagyok az. Most kinek higyjek?

Figyelt kérdés

161 cm vagyok és 65 kg,ami néha felcsúszik 66ra is.A hasammal semmi gondom nincs,egy pici pocim van,ami nem zavar annyira,de a lábamat utálom,mert a vádlim nagyon vastag,és széles főleg hátul,és a combom is nagy,meg a fenekem is.De sok mindenki azt mondja,hogy nem vagyok kövér,jó vagyok így,sőt az egyik osztálytársam is mondta már,hogy nem vagyok kövér,aki mellesleg elég vékony,és más csajokhoz hasonlított,hogy ők kövérebbek mint én,de szerintem én vagyok a kövérebb.Nem tudom kinek higyjek,a tükörnek vagy a többieknek?Ezért nem merek felvenni kivágottabb ruhákat,szoknyát,ilyesmiket,pedig sok kövérebb lány van mint én,és ők mégis bátran felvesznek szexi ruhákat,szoknyákat.Arra is gondoltam már,hogy a többiek csak azért mondják,hogy ne bántsanak meg.Ti mit gondoltok erről?

16/L


2010. máj. 28. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Kicsit sok szerintem a magasságodhoz a 65-66kg, de attól még lehetsz szép, arányos testű. Lehet, hogy nem akarnak megbántani, de kövér semmiképp se vagy, esetleg husibb. Linkelsz be képet magadról? Aztán a többség dönt:)

Nekem is mondják, hogy nem kell fogyózni, így vagyok jó (165/68), de én nem érzem így jól magam! Inkább a tükörnek higyj, hacsak nem vagy testképzavaros.

Tegyél fel képet, és mi megmondjuk a tutit:)

2010. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is tegyél fel képet.Egyébként meg,ha nem érzed jól magad egy ruhában,akkor ne vedd fel,mert az egész napodat elrontja.Mindig azt fogod hinni,hogy megbámulnak az emberek.A lényeg,hogy öltözhetsz csinosan,az alakodnak megfelelően.A saját szemednek higgy,ne mások véleményére adj!
2010. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem olyan ruhákat hordj amiben jól érzed magad!

esetleg próbálkozz sötétebb színekkel, vagy mondjuk függőlegesen csíkozott harisnyával/nadrággal..azok slankítanak, vagy fokozatosan hordj mondjuk rövidebb szoknyákat, meglátod hogy miben kapsz pozitív visszajelzést és miben érzed jól magad!

2010. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem higyj a tükörnek...és, hogy te hogyan látod magadat. Ha felveszel egy olyan ruhát, ami nem is tetszik és szerinted nem áll jól, akkor nem fogod magad jól érezni benne, mikor viseled. Szerintem, csak akkor kérd ki a barátaid véleményét, ha bizonytalan vagy. Ha biztos vagy benne, hogy valami nem áll jól , akkor kár másra hallgatni. ja és csak annak a véleményére adj, aki legalább egyszer mondta már azt, hogy valami nem áll jól neked. Mert ő meg meri mondani az öszinte véleményét. Aki mindig és minden helyzetben dícsér...az valószínűleg nem mond igazat. Hiszen senki nem nézhet ki mindig tökéletesen.


22L

2010. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

higgyek


amúgy pedig 55 kg lenne az ideális, sztem fogynod kéne

2010. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Persze,fogyozóm már egy ideje,több-kevesebb sikerrel:(

Majd teszek fel képet később.

2010. máj. 28. 15:53
 7/10 anonim ***** válasza:
fel rakod a képed az arcod besatírozod valami rajzolo programmal és kész akkor egy szerűbb nekünk is véleményt nyilvánítani mert mi nem fogunk kamuzni elhiheted ;) sokk sikert akkor várjuk a KÉPEDET!;):)
2010. máj. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát ez kétesélyes. mert igaz, hogy csak olyat veszel fel, amiben jól érzed magad (ergo tetszel magadnak benne) viszont ha te rosszul látod magad (kövérebbnek mint valójában) de tetszene a ruhadarab és csak amiatt nem veszed fel mert kövérnek érzed magad, akkor meg jobb lenne barátokra hallgatni.
2010. máj. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább higgy magadnak, a barátok ilyenkor szeretnek szépíteni. Van rajtad pár plusz kiló, kicsit husibb vagy, de még belefér (csak sajna ezt 20 felett is tartani kéne, ami nem egyszerű). A szexi ruhákról, meg szoknyákról annyit, hogy nem a vékony lányok kiváltsága olyat hordani. Meg kell találni azt a fazont, ami illik az alkatodhoz. Azt írod, hogy a hasaddal nincs gond, akkor egy V-kivágott, mell alatt húzott, de lefelé bővülő, térdig érő ruha pl. tök jól állna. A vádlidon magassarkúval nyújthatsz. Sima szoknyából az A-vonalú, vagy hagyma szerintem tuti befutó.

Szóval jó tanácsnak annyit, hogy figyelj magadra, hogy mit eszel, mozogj, élj egészségesen és hidd el, nem lesz problémád a súlyoddal.

2010. máj. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kb 10 kiló felesleg van rajtad szerintem,de kép nélkül tényleg nehéz megmondani.Sportolj,és diétázz, 3-4 hónap alatt szépen lemegy. Ettől függetlenül lehetsz nagyon csinos,csak jól irták előttem megfelelő fzaonú ruhákat hordj.
2010. máj. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!