Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elégedetlen vagyok azzal,...

Elégedetlen vagyok azzal, ahogy kinézek. Kimondottan kövérnek érzem magam, mit ajánlotok, milyen fogyókúrába kezdjek? 14/L

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok 158 cm és 43 kg. Elméletileg nem vagyok túlsúlyos, de amikor tükörbe nézek egy kövér lányt látok,és ezt már nem bírom. Járok futni rendszeresen,hetente ötször másfél órát,de nem látok változást...Milyen fogyókúrát javasoltok?
2011. aug. 8. 19:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
na, figyelj, nem tudom, hogy nézel ki, de hogy kövér nem vagy, az biztos. nem a hasaddal meg a fenekeddel van a baj, hanem a fejedben. nem akarlak ijesztgetni, de ez az anorexia nervosa. ne fogyózz, békülj ki magaddal, és ha nem megy, keress fel egy szakembert.
2011. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy normalis,mar bocs de nem artana ha elmennel 1 agyturkaszhoz,mert meg nyugodtam hizhatnal 5 kgt es ugy is jol neznel ki,es ha heti 5x masfel orat meg futsz is, akk izmos lehetsz,ugyh nem ertem h mi a gond
2011. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha ez nem javul menj el egy pszichológushoz. Ne akarj anorexiás lenni, mert a betegek jelentős része meghal, meddő lesz vagy egyéb problémája...
2011. aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem látatlanban is tetszik az alakod, vaze. Ne fogyózz.

Inkább hallgass meg egy jó kis zenét, lazíts, igyál meg egy fél pohár vörösbort, és kezdj kibékülni önmagaddal.


Én szolgáltatom neked a zenét, a többi rajtad áll...

http://www.youtube.com/watch?v=698dgspuhA0

2011. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:) de tényleg úgy érzem,hogy nem vagyok elég vékony.Lehet,hogy amiatt,hogy alacsony vagyok és nem oszlik el annyira rajtam a súly,és egy magas,vékony lány mellett elefántnak érzem magam:S:(
2011. aug. 8. 20:49
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem kövér vagy, hanem kezdődő anorexiás. :(
2011. aug. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem érzem úgy,hoyg anorexiás lennék.és tudom,hogy hol a határ de még egyáltalán nemtartok ott.: o
2011. aug. 8. 21:22
 8/14 bix ***** válasza:

megsúgom hogy ezt mondja minden anorexiás. meg hogy kézben tartja a helyzetet, és nem kell segítség, cska még egy kicsit kéne fogyni. csak egy kilót. cimbora családjában ezt már eljátszották. tudod mennyi idő volt összekaparni a csajt? 2 év! addig együtt ettünk felváltva a sráccal vele, együtt mozogtunk, együtt csináltunk szinte mindent, és ment a hormonkezelés...


nem javasolnám hogy még fogyjál. fiatal vagy, pont most alakul a hormon háztartásod, és a magasságod se végleges. nem most kell topmodell legyél, viszont ha megnyúlsz iszonyat ronda leszel 40 kilósan 170 centivel, mellette alávágsz a hormonháztartásodnak, kicsit fölfele nézegess a miért nem megy le az utsó két kiló című hasonló lánynál a kérdésben. 7 hete kimaradt a menstruációja. ez így kezdődik jelzem. egy darabig még visszaáll magától, aztán már orvosi segítség nélkül komoly esély van a teljes meddőségre. megéri? 2x évesen lehet hogy nem mondanád hogy igen...

2011. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) de szerintem nyúlni már nemfogok,mert anyukám meg tesóim sem magasabbak nálam...:( és ezért félek,hogy ha elkezdek most meghizni egyrejobban és jobbanfogok, és végül egy aránytalan test leszek:S
2011. aug. 8. 21:41
 10/14 bix ***** válasza:
a biológia nem vélemény. szerinted nem fogsz nyúlni. erre majd 4 év múlva térhetnénk vissza jó? nem kéne parázni hogy hízni fogsz... egy kiló zsír 9000 kcal... innentől nem fog úgy rádpattanni hogy észre se veszed. kezdj el normális mennyiséget kajálni és iratkozz be valami sportegyesületbe. problémád megoldva...
2011. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!