Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan karcsúsodhatnék a...

Hogyan karcsúsodhatnék a combvastagságomon, a csípő fölötti részen?

Figyelt kérdés

Mindössze 2 cm szeretnék leadni. De azért izmosítanám a karomat és a bicepszemet is! Szerintetek milyen videóhoz alkalmazkodjak a fogyásom érdekében? Ha tudtok segíteni egy nem túl súlyos de kicsit tömötebb 14 éves lánynak, akkor írjatok. Szerintetek mi lenne a legmegfelelőbb torna vagy gyakorlat amit végezhetnék 2 cm karcsúsításhoz? Az fontos, hogy nincs nincs biciklim, nem is szeretek de még időm sincs biciklizni, mert ingázom 27 km-ert és estére érek haza. Nem tudok sportolni és szinte folyton autóban kell utaznom. Kérlek segítsetek a tanácsotokkal és ha lehet küldjetek videót!

Hosszúságom:150cm

Életkorom:14 éves

Lábhosszam:82cm

A combvastagságom:47 cm

Csípő feletti rész(de nem derék):74cm

Kar:23cm

ezek a fontos tudnivalók és nem fogyni szeretnék csak kicsit izmosodni és karcsúcsodni


2010. máj. 28. 19:42
 1/2 anonim válasza:
Szia! Combra és csipő feletti részre tudok csak tanácsot adni, én leg magic- et használtam. a Teleshopnál vettem, nem olcsó, de a hiperekben kaphatóakat nem szabad megvenni, mert csak utánzat. Az egyik ismerösömnek gerinc sérve lett a gagyitól. Én teljesen meg vagyok elégedve, sokat formált a combjaimon, hosszúak lettek. Én sem vagyok túlsulyos. Igaz dupla a korom, mint neked. :)
2010. máj. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 clint ***** válasza:
lépcsőzés... sajna kevés mozgással nem fog menni, de még romolhat is a helyzet.
2010. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!