Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a fene van a testemmel?

Mi a fene van a testemmel?

Figyelt kérdés
Szóval, voltam 2 hónapja 52 kg. Elkezdtem edzeni, leszerettem volna adni 2 kilót, mellette feszesedni akartam. Mindennek az lett az eredménye, hogy egy hét után rámrakódott plusz 2 kiló (nem ettem többet, sőt, és heti 3szor kardió és súlyzós edzést végeztem)... nem adtam fel, edzettem tovább. 1 hónap után a súlyom 54,5 kg lett, így befejeztem az edzést. Se centikben, sem az alkatomban nem láttam változást. Majd jött a diéta, változó kalóriabevitetellel, 1000-1200kcalt ettem meg egy nap. Az elmúlt napokban étvágyam nem volt, így kevesebbet ettem, mégis 55,5 kgra hízlaltam fel magam, istentudja' hogyan, ilyen gyér étkezés mellett. Tegnap bűnöztem, megettem két kisebb méretű lángost, de semmi mást. Mára a súlyom 56,7 kg lett... Ez mégis mi?! Tükörben nem látom, hogy hájasodtam, vagy híztam volna, de ez akkor sem normális. Köze lehet ahhoz, h hamarosan menstruálni fogok? Feszítő érzés van 2 napja a hasamban, a szemem alatt ödémás, de ennyi. Elvagyok keseredve... más ilyen étkezés mellett nyom 48-50 kgot... Napi ch bevitelem 100 alatt, egyedül tegnap rugtam meg azzal a két lángossal...azt is két hónap kínszenvedés után...
2017. okt. 9. 12:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen, menstruáció idején nehezebb vagy. Próbáld mindig a ciklusod azonos részén mérni magad, például a menstruáció elmúlásakor. Ha napi 1000-1200 kalóriát viszel be, kizárt a hízás, sőt, fogynod kell.
2017. okt. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ne kapkodj össze-vissza.

Nyugodtan edzhettél volna tovább. Szerintem akkor nem híztál. 1-2 simán lehet csak súlyingadozás és nem hízás vagy fogyás.

Minek kell ilyen drasztikus diéta??? 1000 kalória iszonyat kevés. Főleg, hogy nem is fogyni kéne, hanem formásodni, edzeni.

Ha meg fog jönni, akkor simán lehet akár 2 kilóval is több. Mármint ennyivel mutathat többet a mérleg, de ez nem igazi hízás.

Egyél rendesen, ne ilyen minimálisat. És nyugodtan mozogjál rendszeresen.

Én naponta 1700-2000 kalóriát eszem és egyáltalán nem hízom. És eszem mindent. Nyugodtan eszem időnként csokit, sütit. És szénhidrátot is. Ha nem ehetek szénhidrátot, akkor mindig éhes vagyok és akkor vagyok hajlamos bezabálni. Eleve több mint 50% szénhidrát lehet az étkezésedben, úgy hogy az a normális, átlagos. Nem értem, hogy miért kínozza magát valaki azzal, hogy teljesen ki akarja zárni.

2017. okt. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Nem a sùly a lènyeg, hanem a kinèzet. Valószìnűleg nem hìztàl, hanem az izomtömeg növekedett. Gyakori jelensèg. Ha fogyni szeretnèl fussál, bicajozzál, taposòzzál, de ne sùlyokkal dolgozz!
2017. okt. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
3: Egy hét alatt nem lehet izomtömeget felszedni :DDDD
2017. okt. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
igen, egy het alatt annyi izom nem johetett fel. akkor kb tojast es halat ettem, mmint mikor edzettem. oke h a kinezet szamit de az ember a siras hataran all h alig viszek be kcalt es merleg szerint csak hizom... felek h legkozelebb raallok es milesz, hirtelen 60?! ugy h reggelire zabot ettem, halat, tojast, stbx megorultem egy hete mert 54,2 volt a merleg mikor attertem a 2az1ben kavera, aztan hirtelenjeben hopp, lett 55,5 majd most az 56 valamennyi :/
2017. okt. 9. 13:35
 6/19 A kérdező kommentje:
ne tudjatok meg h ebben a ket honapban mennyi mindenrol lemondtam, esmegis nehezebb vagyok mint dieta elott.
2017. okt. 9. 13:37
 7/19 A kérdező kommentje:
egyebkent barmi is legyen az ami edzes kozben volt, egy centit sem vekonyodtam :/ allitolag sokkba kuldtem a szervezetem a hirtelen mozgas miatt ezert jott ram kilo, vizet tartottam vissza. az edzom megnyugtatott h nyugi, 1-2 het es beindul a fogyas. ennek ellenere csak gyarapodtam, vegul feladtam. ha full mozgas nelkul tudtam lenni 52 kilo akkor nem kell az edzes. azota eltelt egyhonap megoriztem a “felszedett” sulyom mostmeg igymegugrott... lelkiismeretfurdalasom van a tegnapi ket kis langos miatt is, mert azzal lettem 56,7 dehat basszus egy atlag ember napi etkezesenek felet tette ki tapanyag tekinteteben (megneztem a kaloriabazison) ... menstruaciora gondolok, tegnap nagyon puffadt voltam, dehat azis max 1 kilo lehet... ha azt leveszuk akkor is nyomok 55ot kb
2017. okt. 9. 13:44
 8/19 A kérdező kommentje:
2.-nak: ha annyit ennék, mint te, olyan lennék mint egy malac! ettem már annyit, mint egy átlag ember, 62 kg voltam, mindenki szerint hájas és vaskos. egyszerűen sz.r az anyagcserém. az alkatom is, tipikus körte alkat, felül vékony, alul farönk lábak.
2017. okt. 9. 14:00
 9/19 A kérdező kommentje:
még azt hozzátenném, h a comtérfogatom olyan mint egy 65 kilós embernek. 55 cm, ami baromi vastag a 61 centis derakamhoz képest, és nagyon aránytalan....
2017. okt. 9. 14:02
 10/19 anonim ***** válasza:
És milyen magas vagy?
2017. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!