Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem vagyok elégedett a testemm...

Nem vagyok elégedett a testemmel, de mindig elbaltazom a fogyokurat, mivel motiváljam magam?

Figyelt kérdés
Egyre undoritobbnak látom magam, de mindig elkezdek dietazni aztan bezabalok, barmi otlet? 17L

2017. márc. 16. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Ne zabalj be! Legyen onuralmad,anelkul nem mukodhet.Ez fejben dol el.Mindig gondolj a celra,amit el szeretnel erni.En is ugy kezdtem hogy (na szoval eleg mehezen) de egyre jobban fog teged is motivalni amit a tukorben latsz,minel vekonyabb vagy annal jobban erzed magad.Nalam ez igy volt,probald ki megeri! ;)
2017. márc. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nézz utána a keto/szénhidrát szegény étrendnek.
2017. márc. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Azért zabálsz be mert éhezteted magad

Lehet úgy is fogyókúrázni hogy jóllaksz,csak az számít hogy mit eszel és iszol

Ha írsz privátot tudok segíteni

2017. márc. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Agyilag kell megváltozni, azaz teljesen más, az eddigiektől eltérő életrendet kell kialakítani mozgással, értelmes feladatokkal járó sok elfoglaltsággal, ami eltereli a figyelmet a (kényszeres) evésről.
2017. márc. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
nem elég motiváló az, hogy undorodsz magadtól?
2017. márc. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem koplalni kéne. Atkins diéta+sport és jóccak. ;)
2017. márc. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Táblázd be magad az utolsó percig. Nem lesz időd enni. Meg ha apróbbakat eszel akkor előtte mindig igyál egy nagy pohár vizet. (Ne legyen túl hideg)

És igen...én is undorodom magamtól ezért elmegy sokszor az étvágyam. Ez nem feltétlen jó dolog de beválik. És próbálj keveset otthon lenni. Menj kocogni, könyvtárba, moziba (egyedül nem a legjobb buli de jobb mint a semmi) és még egy dolog.

Addig ne egyél míg el nem készítetted. Oké ez furán hangzik de nálam volt ilyen mikor zabáltam. Kézzel, fazékból, csomagolásból, hidegen, hűtőből direkt...szóval durva és undorító. Mostmár szépen megcsinálom a kajaadagot (figyelek a szép tálalásra), teszek mellé egy pohár vizet, elpakolom az alapanyagokat és aztán kezdek enni, utána rögtön mosogatok. Így nem adok esélyt, hogy újratöltsem a tányért.

Remélem tudtam segíteni valamennyit

17/l

2017. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nos, a motiváció nem mindig elég. Engem nem érdekel a motiváció, ha elkap a lendület, akkor megette a fene. Bizonyos szabályokat célszerű betartanom, akkor nem kell különösebb önfegyelem. Egy jó étrend rengeteget segít, de az étkezések időzítése is sokat tud jelenteni. Vannak helyzetek, amikben az adott ember garantáltal elszáll, eleve nem szabad belemenni abba az utcába. Konkrétumot ugye nem tudok mondani, hisz mindenki más.


Nem tudom, hogyan diétázol. Lehet, hogy túl koplalós vagy sivár, ahogy eszel, ezt egy kicsit is hedonista lény nem bírja sokáig. Egyél jókat s ne maradj éhes.

2017. márc. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hetedik, te nem szeretsz eléggé enni... Egyrészt enni mindig van idő, amúgysem kell rá sok (nagy baj, ha nincs idő enni, enni kell, a legtöbbeknek egy nap többször is). Másrészt akit egy elmosott tányér megakadályoz az evésben, aznem akar igazán enni. Engem a fogmosás sem akadályoz, de az sem, hogy neki kell állnom főzni, simán megcsinálom, s ez csak egy kósza kis vágy, még csak éhség sem. Mert éhesen enni kell, ez számomra világos. S van olyan ember, aki egy viszonylag remek étrenden is éhezik a legkisebb kalóriadeficit mellett is... Ha megállja az evést, tönkremegy az alvása. Itt már más módszerekre van szükség, az akaraterő vagy az elfoglaltság mit sem ér - egyes esetekben persze jók.


Kevés az infó, nem tudjuk, konkrétan mi miatt zabál be a kérdező, annyi oka lehet.

2017. márc. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok. Szeretek enni, (most készítettem sütőben zöldséges tojásos muffint xD) de annyira utálom magam, hogy muszáj volt valami módszert találni erre és nekem gyakran van ilyen belső monológom evés előtt. Pl "200kalóriával több az belefér. Max edzek picit többet. Nem lusta leszek edzeni. De ha csak a felét eszem meg a plussznak. Az akkor is plusz, nem fogom tudni megállni.stb" és ugye amíg mosogatok meg tudom magam győzni, hogy nem kell több kaja. De igen...kinek-mi. És az alvást alá tudom támasztani. Ha tényleg keveset eszem akkor nincs szükségem annyi pihenésre és már 5-kor kipattan a szemem.
2017. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!