Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Világ életemben volt egy kis bajom a súlyommal. Szüleim, családom szerint egyáltalán nem "súlyos" probléma, (165 centi vagyok, és kb 60 kiló) de én nem vagyok megelégedve magammal.

Mindig is sportoltam valamit. (Sportágak terén nem vagyok túlzottan kitartó olyan értelemben, hogy általában 1-2 évente váltogatom őket::)). Olyan viszont még nem volt, hogy akár fél évig is ne spotoltam volna.

Nagyjából november táján kezdtem el itthon edzeni. Minden nap, 15-20 percet. Csak úgy magamnak találtam ki a feladatokat, például hasizom (legjobban a hasmról szeretnék fogyni), fenék, és láberősítő gyakorlatokat csináltam. Aztán úgy december közepe táján rászoktam, hogy este 6 óra után nem ettem. Ezt viszonylag hamar megszoktam, még a karácsonyt is sikerült átvészelnem különösebb súlyemelkedés nélkül:) Ja, és emellett van heti három tesiórám a suliban, heti kétszer kézilabdázok és egyszer teniszezek (ez kevésbé intenzív, mint a kézi)

Az új évtől kezdve, az otthoni tornámat leváltottam, mivel nem bíztam magamban, innentől kezdve tornakazettákara tornáztam.

Kb. 2 hónapja, mióta jó idő van, elkezdtem futni. Minden másnap 5,2km-t futok, kb30 perc alatt, a többi napon pedig folytatom a tornázást a kazettákra.

Mindezekkel együtt, bár tudom, hogy a fogyás nem megy egyik napról a másikra, én nem látok túl sok változást az őszi önmagamhoz képest.

Szerintetek mit csinálok rosszul?

16/L


2010. máj. 28. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, max már csak az étkezéseel lehet gond, de irigyellek a sport/mozgás terén ezért a kitartásodért! csak így tovább!
2010. máj. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!!! Mit eszel mikor????
2010. máj. 29. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. A kajáláson múlik minden

2. Amíg azt hiszed, hogy hasazni kell ahhoz, hogy a hasadról eltűntesd a zsírt, addig nem nagyon fog sikerülni, mert nem igazán érted az emberi test működését! Gondolkozzunk már egy kicsit, ha az adott testrészen lévő zsír attól tűnne el, hogy az alatta lévő izom mozog, akkor minden embernek full szálkás lenne a lába, mivel állandóan használjuk egész nap... nem???

3. Az este hat után nem evés ugyanakkora butaság, mint a hasazás a zsír eltüntetésére...

2010. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszi a válaszokat:)

a kajáról...: reggel, mielőtt elmegyek suliba, eszek egy kis kekszet, vagy ilyesmit, csak pár falatot. A suliban délelőtt egy szendvics, fél 2 -fél3 körül ebéd (menza-főttétel). A délután folyamán csak néha van időm enni, legtöbbször itthon eszem, mikor hazajövök kb 6, edzés után fél7 körül. Ilyenkor már csak zöldséget, vagy gyümölcslöt.

Ja, és az itthoni vacsi után szoktam még futni, vagy tornázni.

2010. jún. 3. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!