Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom, hogy hülyeség, de ezt...

Tudom, hogy hülyeség, de ezt látom a legcélravezetőbbnek. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy fogyni szeretnék.Időm egyáltalán nincs hogy sportoljak.Még táncórára is nehezen jutok el,viszont azt imádom csinálni,de nincs próba csak 1 héten egyszer.Ara jutottam,hogy inkább nagyon keveset fogok enni,hátha az segít.3 napja alig ettem valamit,annyit mint máskor fél napig,pedig nem szoktam sokat enni.Tegnap például:reggel 10 körül ettem sós rudakat,azt is azért,mert volt a suliba egy rendezvény,és addig mondták hogy egyek,amíg le nem gyűrtem 2-3 darabot a sósból.ezután legközelebb fél 7 körül ettem,kábbé két kanál túrós makarónit,utána meg egy fél liternyi paradicsomlét.ennyi volt a tegnapi napom.a még nem ettem semmit.

Ami szerintem előnyös,hogy éhes sem vagyok,hamar hozzá szokott a gyomrom ahhoz,hogy nem eszek.


Tudom,hogy abszolút marhaság,és hosszútávon nem lesz jó,de ehhez folyamodtam.


Amúgy nem vagyok nagyon kövér,csak fogyni szeretnék.


Vélemény?


2010. máj. 29. 11:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

arra*

kábé*

Ma még nem ettem semmit..*

Bocsi az elmaradt vesszőkért.

2010. máj. 29. 11:47
 2/13 anonim ***** válasza:
Majd 2-3-4 nap múlva leszel nagyon éhes . . . mikor "kiürül" a szervezeted. Gyorsan le fogsz adni akár 4-5kg-t is . . .de utánna megáll a fogyás + lehet úgy gondolod h elég is ez így, tehát visszatérsz a normális étkezésre akkor minimum 6kg-t fogsz hízni . . .de akár 10-et is. Szóval ne koplalj . . .csak egyél kevesebbet mint eddig . . . (nem mennyiségre hanem kalóriára) és akkor lassabb lesz a fogyás . . .de tartható és folyamatos + nem fog visszajönni
2010. máj. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem fogom úgy gondolni,hogy 4-5 kilogramm után elég,mert kitartó típus vagyok.:D

Arról tudta,hogy sokkal több jöhet vissza,és félek is.:S

2010. máj. 29. 11:50
 4/13 anonim ***** válasza:

Véleményt kértél: szerintem butaságot csinálsz. És ezt nem csak úgy mondom, hanem én is kipróbáltam a sok eszemmel. Elég sokat fogytam, mondjuk nekem volt miből. Neked, ha nincs sok hájad, akkor nehezebb lesz. Amit lefogytam, az gondolom nem zsírból volt, mert elég löttyedten néztem ki utána is. És a legjobb az egészben természetesen az volt, hogy minden kiló visszajött, és hozott magával plusz egy főt. Úgyhogy szerintem hülyeség.

De nem ítéllek el, ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz. :)

2010. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

jaj:Snem akarlak megbántani, de ÓRIÁSI baromságot csinálsz!

a koplalásnak súlyos következményei lehetnek, a gyengeseég, erőtlenség, dekoncentráltság mellett...hagyd ne írjam le, borzalmas dolgokat művelsz a testeddel!

arról nem is beszélve, hogy most ugye ezzel leadsz mondjuk 5 kg-ot(ami nem zsír!!!víz és esetleg izom)utána 10 kg-ot szedsz fel! tapasztalat!

egyél egészségesen, ne koplalj! nekem sincs időm a sportolásra, ezért kitaláltam, hogy nem járok annyit busszal, lift helyett a lépcsőt választom, és ugye ott van rubint réka 5(!!!) perces gyakorlatai. abból mindennap egy negyedóra.

2010. máj. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 clint ***** válasza:

A nem evés (éhezés) lelassítja az anyagcserét. A lassú anyagcsere nem éget el kalóriát, hogy energiát nyerjen belőle, helyette LELASSÍT minden folyamatot, hogy spórolja az energiát, és az agyunk éhségérzetet produkál. Erre a test lelassít mindent, hogy minél jobban spóroljon, míg a végén egyfajta túlélési fokozatba kapcsol. A következő étel, amit megeszünk, ennek megfelelően, azt az üzenetet hozza elő az agyunkból: raktározz, raktározz, raktározz! A mérleg mutathat eredményt, a testtömegünk az éhezés alatt csökken, de ez sajnos az izomszövetek feláldozásával jár, mert sajnos az izomszövet az, amit a legkönnyebben bont le a szervezet, amikor energiahiánya van. És ezt nem szeretnénk, mert az izomsejtjeink égetik a zsírt.


inkább állj rá fehérjedús étrendre, pl csirkehúst egyél, tojásfehérjét, szóját, és sok rostos dolgot, zöldséget, ezek segitenek a zsir elégetésében.... kerüld a tejtermékeket, zsirt és szénhidrátot, igy hetente kilókban kevesebbet tud mutatni a mérleg.

2010. máj. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha nem sportolsz mellé csak löttyedt leszel, az jobb?ez meg baromi kevés és a végén anorexiás elszel -.- nem a koplalás a lényeg értsd már meg
2010. máj. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ez így nem jó. inkább több fehérjét és kevesebb szénhidtátot egyél én egy hét alatt már 1.4 kilót fogytam , és úgy hogy naponta 5-6 x eszek!! hidd el ha fehérjét eszel attól nem hízol.
2010. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek.

Teljes mértékben igazatok van,nagy részét már tudtam a dolgoknak,mégis ilyen hülye vagyok.


Egyébként az alatt a három nap alatt,is elég sokat fogytam hasamról,mert az a póló ami múlt héten még eléggé feszült a hasamon,most bő.Ez nem változtat a tényen,hogy nagyon rossz dolgot csinálok magammal...

2010. máj. 29. 12:17
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, de az izmod fogy el...
2010. máj. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!