Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az utóbbi 3 hétben felszedtem...

Az utóbbi 3 hétben felszedtem 2 kilò pluszt és nagyon meglátszik. Mennyi idő alatt lehet leadni?

Figyelt kérdés

Folyamatosan odafigyelek mit eszek de 3 hete pici elengedtem magam mert elég stresszes idot éltem àt. Ez mind a hasamra ment és ùgy meglàtszik hogy a baràom is megjegyezte hogy hìztam. Eddig 56 kilo voltam 165 centihez, most 58 korul vagyok. Ezt kovetkezetes diètàval es sok sporttal mennyi ido alatt lehet leadni? Illetve mire figyeljek?

Az utòbbi ket hetet leszàmìtva egyàltalan nem ettem edesseger vagy iluesmit..szoval tudom hogy erre vissza kell tèrnem, de van mèg màs hasznos tanàcs esetleg?

17/L


2017. okt. 14. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
1200 kcal naponta, és legfeljebb egy hónap alatt lemegy.
2017. okt. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vágd le a fejedet... Mert az tuti nem több két kilogrammnál...
2017. okt. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Számold össze,hogy hány kcal-t viszel be naponta és utána csökkentsd.Az első válaszoló biztos jót írt,próbáld ki.
2017. okt. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!