Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2-3 kg pluszt ti is ennyire...

2-3 kg pluszt ti is ennyire észrevesztek?

Figyelt kérdés

Eggyel nagyobb franciabugyi kell, mert az előzők a combomnál mintha bevágnának.

És a nadrágok is feszülnek.


2016. febr. 19. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bugyin nem. De nadrágon is nagyon hamar észreveszem, hogy feljött pár kiló. Főleg az olyanoknál, amik nem elasztikusak. Pl. szövetnadrágok.
2016. febr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem hasra és csípőre megy a felesleg főleg, így pár kiló már nálam is látványos (kibuggyan oldalra a gatyából a háj :D).
2016. febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem, mert még sok a feleslegem ahhoz, de a párom egészen karcsúból (ha lehajlik, sem dudorodik a hasa, nem is értem, ez hogyan lehetséges) kissé pocakos lesz ennyitől. Kizárólag hasra mennek az első kilók. Az is határozottan látszik rajta, hogy evett, de az élet már csak ilyen, az ételnek térfogata van :)
2016. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Durva.


Évekig 50 kg voltam. Az utóbbi fél/egy évben meg fel le ugrál 3-4 kg. Most 52 vagyok. Nem gondoltam, hogy ennyire észrevenni a ruhákon.

2016. febr. 19. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!