Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúráznom kellene?

Fogyókúráznom kellene?

Figyelt kérdés
167cm vagyok és 60kg. Ez soknak számít? 17/l

2017. okt. 17. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Esélyes, hogy van pár kiló felesleged, ha izmos lennék és szálkás, bizonyára nem kérdeznél ilyet... Bár lehetsz a szálkásnál kicsit teltebb, de szexi és egészséges is. Neked kell látnod, mi a helyzet. Tükör. Ha nem bízol benne, fod össze magad itt-ott, hájhurka vagy sem? Vagy mérj testzsírszázalékot.

De ha kicsi az aktivitásod, akkor bizonyára fogyhatsz pár kilót. Lehetőleg életmódváltással.


De ha derékbőséget meg ilyeneket írsz le, az is informatívabb, mint a fenti pár szám.

2017. okt. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva a felsőtestemmel semmi problémám nincs. A hasam lapos, kicsit izmosnak is látszik, a medencénél kb semmi zsír nincs. Amivel problémám van, azok a lábaim. És mivel (úgy tartják) nincs helyi fogyás, ezért gondoltam, hogy lefogynék 8-10 kilót. Ami gondolom a lábamról menne le, mivel a felsőtestemről nincs mi lejöjjön. Mondtam anyának is, hogy szeretnék vékonyabb lábakat, mert Én nem úgy látom, mintha a lábaim és a felsőtestem "harmóniában" lennének.
2017. okt. 17. 23:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem esélyes,hogy van pár kiló felesleged.Ez pont jó testsúly ilyen magassághoz.Persze,ha nádszál szupermodell akarsz lenni,akik útközbe elhagyják a seggüket meg a mellüket akkor hajrá!

Én 171cm vagyok és 62kg.


17/L

2017. okt. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talan 1-2 kg felesleged van. Es egyatalan nem biztos h a labadrol jonne le a zsir, lehet h a melledrol inkabb. Azt meg nem szeretned ugye? Lenyeg a lenyeg h szerintem csinos lehetsz😊
2017. okt. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem célom, hogy nádszál legyek, mert akkor nagyon törékeny lennék (meg sokak szerint anorexiás, 15 évesen ugyanennyi magassággal, 57kg-val is az voltam lol) és nem tűnnék annyira egészségesnek. Csak annyira hiányzik a kisebb méret😞 viszont ennek tudatában, hogy mellből is fogyhatok inkább jó vagyok így😄

Köszönöm szépen a válaszokat😊

2017. okt. 18. 08:05
 6/7 anonim ***** válasza:

A később írtak alapján már tényleg nem esélyes, de csak a számok alapján igenis az volt, a 17 éves lányok átlagosan nem valami izmosak (hasonló számokkal még egy aktívabb, fejlett lábizmokkal rendelkező fickó is lehet kissé pocakos, szóval szórás is alaposan van. a számok nem sokat mondanak).


Nos, ha a felsőtested ennyire OK, akkor szerintem izmos vagy és nincs felesleged. Jó, esetleg egy parányi combon, nem tudhatom, de hogy csípőn és hason semmi ne legyen, combon pedig kilók, nem, ez nem reális. Szerintem normális, izmos lábad van, ami persze, hogy nem vékonyka. Nézz meg sportos lányokat, akik edzenek lábra s nincs igazán feleslegük. A láb könnyen izmosodik, sok nagy izom van ott.

2017. okt. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogyás után is megmarad az alkat, vagyis arányaiban combosabb leszel, mint szeretnél a testedhez képest lenni, míg a felsőtested csontossá válik.
2017. okt. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!