Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elfogadható a testem, vagy...

Elfogadható a testem, vagy kövér? Híztam pár kilót. (KÉP)

Figyelt kérdés

volt:

[link]

lett:

[link]


2017. okt. 18. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem látszanak az arányok. Ha én elfogadom a második állapotot is, jobban alszol?
2017. okt. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem teljesen elfogadható.

Egyáltalán nem kövér. Az egy másik kategória.

De még csak nem is duci.

Olyan nagyon nem nagy a változás. Jobban szembetűnt az, hogy tök más stílusú a két kép. Az egyiken egy piercinges, szolis, kis minibugyis csaj van, a másikon meg egy sokkal természetesebb. Szóval én nem is a kilókat vettem észre.

2017. okt. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég más a két kép (fény, szög, akármi) ahhoz, hogy ne lehessen egyértelműen látni a különbséget, amúgyis csak 2d, neked kéne jobban látnod, de látható, hogy feljött valami. Így sem vagy kövér, az nem itt kezdődik, de pici fogyás és némi plusz izom jót tenne, az én esztétikai ízlésem szerint. Ha neked jó így, maradhatsz, csak többet már ne hízz. Ha tényleg kövérré válnál, az már az egészségednek se lenne jó. Mert az esztétika megítélés kérdése. Lehetsz vékony vagy teltebb, amíg egészséges vagy (nem túl vézna, nem túl telt), az nem gond, ha megfelelsz magadnak.
2017. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi különbség nincs. A 2. Normális az 1.meg a vèkony felső határa, mèg jót is tett az a max 2kg
2017. okt. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
fap-fap time: ON
2017. okt. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán látok különbséget a két kép között, de szerintem neked így jó az alakod, az sem jó ha teljesen vékony vagy, és lapos a hasad, bár így sem látszik nagynak, inkább a combod az ami vastag, ami nem hátrány, mert így van jó formád, így nézel ki a legjobban!

Az hogy híztál pár kilót nem feltétlen zsírban híztál hanem lehet csak izomban ha erősítettél, vagy úgy mozogtál ami erősíti az izmaidat.

Bőven jól nézel így ki.

2017. nov. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!