Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit eszik aki fogyózik? 16/L...

Mit eszik aki fogyózik? 16/L 70kg és 160 cm

Figyelt kérdés
2017. okt. 20. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenfélét, ami belefér az étrendjében, az aznapi kalória és makró-tápanyag keretbe.
2017. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi
2017. okt. 20. 21:34
 3/8 Szirty válasza:

Reggelire (de 8 óra előtt) két darab 8085-öt, ízlés szerint 74LS00-val.

Itt vigyázni kell - mert sokan nem tudják - a 74HCT00 hizlal!


Ebédre Z80CPU és két Z80CTC. A 7805-öt mértékkel fogyasszuk.

Utóételnek 27128, de foglalat nélkül.


Vacsorára 18 óra előtt 4MHz-es oszcillátor, varicap nélkül. Hozzá 4116 párosával, de maximum 8 bit.

2017. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

7805nem lehet, a 7085 az, ami a nagyrészt E405-bol áll, , #2, de ennyi tévedés bele fér.


szarkazmus = off

2017. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs étel, amit valamelyik fogyózó ne enne, erre nincs szabály.


Én ha majd beszigorítok, akkor sok szénhidrátszegény édességet fogok enni s minimalizálom a zöldséget és a gyümölcsöt, mert ez segít leginkább a fogyásban. Híg zöldségleves, rántotta és saját csokitorta, ez egy tökéletes fogyis nap nekem.

De kérdezz meg szinte bárkit s egészen más választ fogsz kapni. S még én is fogyok bármivel, ha épp nem tudok rendesen enni.

Van, aki 2 helyett eszik, de 3 helyett mozog és fogy :D

2017. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van esze akkor mindent eszik es semmit nem von meg magatol,csak csokkenti az adagokat.
2017. okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző, nem feltétlenül. Én nagyon élveztem, amikor több ételcsoportot kizártam, van, akinek ez való. De a túlzott szigor nekem se jön be, ahogy a téveszmék sem.

Az adagokat a családomban nem érdemes csökkenteni, csak éhen maradunk. Én inkább növelem, ha tudom, az a hatékony, nem tehetek róla. Ez is egyéni, nyilván a legtöbb embernek a csökkentés a jó, de nem mindenkinek.

2017. okt. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6, én sem eszek mindent, és nem is csökkentettem az adagokat, mégis lefogytam. Vannak olyan ételek, amiktől tudom, hogy rövid időn belül elindul a súlyom felfelé, ezeket jobb, ha nem vagy nagyon ritkán, kis mennyiségben eszem (pl. gabonafélék, cukor, krumpli).
2017. okt. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!