Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez is koplalásnak számít?

Ez is koplalásnak számít?

Figyelt kérdés

Szóval 1100 kcalt eszek minden nap tiszta étkezésről van szó 100%-ig viszont mikor tojást vagy csirkemellet sütök akkor bizony az olaj miatt lesz 1300 kcal legalább. Ezt is számítsam bele vagy a kókuszolajat nem kell és ez tényleg koplalásnak minősül?

17/l


2017. okt. 22. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

A zsírban van kalória, már miért ne számolnád bele???


Egyéni, kinek mi a koplalás. Egy törpének az 1100 kcal simán lehet igen hizlaló szint. S van, akinek 2000 kcal is koplalás, mert bitang nagy kalóriadeficitet ad az is.

Az emberek szeretik a fix számokat, de nem alkalmazhatjuk minden emberre ugyanazt.


Ha igen aktív vagy vagy igen kövér, akkor várnám, hogy koplalás legyen az 1300 kcal, amúgy valószínűleg nem az. De ezt így nem lehet megmondani.

2017. okt. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

már h ne lehetne? 1200 kcal alatt nem eszünk

a fél karomba lefogadom hogy nem is vagy kövér.

2017. okt. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tojásnak egy kiskanál olaj elég, az biztos nincs 200kcal, a csirkéről meg le lehet önteni.
2017. okt. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mindent be kell számítani, a zsiradékot is. A koplalás relatív fogalom, mást jelent egy 30 éves 2 méteres szénbányász és egy 5 éves gyermek esetében. Ajánlom figyelmedbe a kaloriabazis.hu-t, itt olvshatsz arról, hogy életmódodnak és adataidnak megfelelően hány kalóriára van szükséged, 1300 kcal nekem nem tűnik koplalásnak.
2017. okt. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Én kb egy évig koplaltam.. 6 hónapig fogytam is, de utána csak akkor tudtam volna fogyni, ha semmit nem eszek, mivel annyira belassult az anyagcserém. Kb egy hónapja 1500 kcalt eszem, és 6 hónap stagnálás után végre újra elkezdtem fogyni. Szóval inkább lassan fogyj , de biztosan.
2017. nov. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!