Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lenne a leghatásosabb?

Mi lenne a leghatásosabb?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, 165 cm és 53 kg. Kaptam egy meghívót egy fotózásra. Mondtam a fotósnak hogy nem vagyok egy nádszál és azt mondta h nem baj. Anyum is erőlködik h menjek el,de én kellemetlenül érezném magam úgy hogy a többiek vékonyak.(Ez egy olyan fotózás amit hónaponta rendeznek meg és 20-30 lány van ott) Én a januári időpontot nézzem ki hogy addig kb 10-15 kg-ot fogyjak. Nem igazán szeretek futni de azért próbálkozol vele. Más ötletem pedig nincs hogy a hip-hop mellet mit csináljak. Az olyan válaszokat hanyagoljátok hogy ne igyál cukrosat mert csak vizet iszok gyors kajára nincs lehetőségem a chipset meg nem szeretem.
2017. okt. 23. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Bakker, mintha én írtam volna ki a kérdést :')
2017. okt. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem egy nagyon jó diétára lenne szükséged, ahol nem éhezteted magad, hanem megkapod a testednek szükséges tápanyagokat, emellett pedig jó sok mozgás. Nem szabad keveset enni, pláne ilyen korban!
2017. okt. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pont akkora vagyok, mint te, ezért nem gondolnám, hogy túl sok felesleg van rajtad, főleg, ha rendszeresen mozogsz (hip-hop). A 10-15 kg nekem durván soknak tűnik, nem hiszem, hogy jól néznél ki csontsoványan. 38 kg az már anorexiás kategória.

Egyáltalán minek fogyóznál, ha a fotós szerint nem baj, hogy nem vagy vékony? Gondolom azért kaptál meghívót a fotózásra, mert tetszel nekik így, ahogy vagy. Vagy ők mondták, hogy fogynod kéne?

Ha mégis szeretnél pár kilót leadni (max. 5), szálkásító étrenddel próbálkozz, azzal talán nem csinálsz nagy bajt.

2017. okt. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 😄😄
2017. okt. 24. 15:42
 5/7 A kérdező kommentje:
#2 kipróbálom 😀
2017. okt. 24. 15:43
 6/7 A kérdező kommentje:
#3 nem mindegy hogy 65kg izom van rajtad vagy háj😕 Addig szeretnék menni amíg nem tetszik ahogy kinezek. Rengetegszer megkaptam hogy túl kövér vagyok. Egy ideig azt mondtam h nem érdekel. De miután mar hatodik éve kapom kezd belőle elegem lenni. Azt mondta nem probléma de én Bem tudnék így kiállni a kamera elé. Megpróbálom amit irtal😃
2017. okt. 24. 15:59
 7/7 anonim ***** válasza:
És mégis kik mondogatják, hogy kövér vagy?
2017. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!