Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szokhatnék le a Kinder...

Hogyan szokhatnék le a Kinder Tejszeletről?

Figyelt kérdés

Naponta van, hogy megeszem 10-et is :( :( :(

Annyira finom. Próbáltam helyettesíteni almával vagy sárgarépával, de nem mindig megy.


2017. okt. 26. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Egy férfi bemegy a patikába és határozottan kér egy csomag gumi óvszert.

Kifizeti, majd amikor megkapja, a földre hajítja és összetapossa.

- Megőrült, uram? - kérdi a gyógyszerész döbbenten.

- Nem, - válaszolja a férfi- de a dohányzásról is így sikerült leszoknom!



Na, valahogy így.

2017. okt. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Számold ki, hogy egy év alatt mennyit költesz el rá (kb 400 ezer ft) és hogy abból mennyi értelmes dolgot tudnál venni.

Én is szeretem, de önuralmat kell gyakorolnia az embernek.

2017. okt. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Ne vegyél. Amikor boltba mész ne is sétálj arra. Önkontroll.
2017. okt. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy kiszámolhatod azt is, hogy mennyi cukrot viszel be így feleslegesen..

Válassz valami egészségesebbet, de ami jobban ízlik, mint az alma. Vagy készíts otthon valamit és vidd magaddal, akár sokat is, hogy elég legyen mind a 10 tejszelet helyett (de legalább 9 helyett) :)

2017. okt. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
95%
Az alma meg a répa nem olyan finom, sajnos. Esetleg egyszer megehetnél 30at, es ha rosszul lennél tőle, megutálnád minimum évekre. Én igy csináltam a rizsfelfújttal.
2017. okt. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%

Nee vetess senkivel kinder tejszeletet és te se vegyél. Kerüld a nasikat a közértben.

Ràgcsàlj olyat ami finom De ne vidd túlzàsba.

Nàlam is volt ilyen, hidd el megettem együttō helyemben egy csomag kekszet, 1 tàbla csokit, mostmàr csak 6 kockàt eszem.

Szóval kevesebbet.

Ha letudsz róla szokni akkor csinàld, De ha nem akk mérsékeld inkàbb az édességet :)

Vagy egyép sokat ebédre ( lakjàl jól) hàtha nem kívànsz utàna semmi többet.

2017. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 MR.X. válasza:
78%
A barátaim kartonszámra lopták ki régen az üzletekből a Milka csokikat. Mindenféle ízűben. Nagyon sok embernek, nekem is a kedvenc csokim VOLT. Egyszer csavarogtunk és nem volt nálunk sem pénz sem étel! Csak a csokoládé. Otthonról messze voltunk...És egész nap a csokoládéevés maradt csak...Olyan szinten elundorodtam a nap végére a csokitól, hogy NAGYON RITKÁN VESZEK CSOKIT! Megutáltam..inkább műzli szeletet szoktam venni 1-2 darabot, de azt is néha.
2017. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Idovel megunod,leszokni akkor tudsz ha nem veszel.De enis rauntam sokfele sutire egy ido utan:D nalad is igy lesz valszeg
2017. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mást is eszel vagy egész nap csak tejszeleteket? 10 db rettenetesen sok, hogy nem vagy rosszul ennyitől?
2017. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap múlva majd jön a kérdés, hogy fogyhatnék 10 kg-t 2 hét alatt.
2017. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!