Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Komolyan van még aki elkezd...

Komolyan van még aki elkezd koplalni?

Figyelt kérdés
Most délután ránéztem egy kicsit a Gyk-ra, és egyszerűen megdöbbenten láttam, hogy milyen tévhitek terjengenek a koplalással kapcsolatban pl.: egy 14 éves LÁNY koplalni akar mert 55 kiló. Most ez hol normális? Meg olyanokat írnak, hogy 500 kalóriát esznek naponta... Nektek erről mi a véleményetek, miért hihetik az emberek jónak ezt a fajta fogyási módszert?

2017. okt. 28. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

Nem tudom, de ma én se ettem még semmit, nert túl sokat eszem, és szűkíteni szeretném a gyomromat.

Holnap se fogok, majd hétfőtől nagyon keveseket, talán. De lehet 4-5-6nap is lesz belőle, amíg bírom.

De amúgy miért zavar ez Téged?

2017. okt. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert egyáltalán nem egészséges.Nem értem,hogy nem tudja felfogni az ember hogyha nem eszik a zsír mellett az izom is elfog tünni róla. Azaz lógni fog a bőre, hullani fog a haja stb.
2017. okt. 28. 19:38
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Épp most jövök egy böjtölős oldalról... Ha az ember tudja, mit csinál, nincs abban semmi, ha sok napig nem eszik. Bár nekem kissé extrém a dolog. Én csak 23 órát böjtölök, de azt mindennap, az laza és kényelmes :).

Az 500 kcal az 5:2-ben is van, azt is furcsállom, node ott a hét 5 napján rendesen esznek.

A mindennapi 500 kcal agyrém és az embernek az anorexiások jutnak eszébe. A fogyás nem arról szól, hogy hirtelen rájövünk, hogy bálnák vagyunk s hetek alatt változtatni akarunk. Realitásérzékünk legyen már. Ahogy a testképzavar is szomorú dolog s a testképzavar nélküli csontsoványságimádat is. Ha valami nem fér össze az egészséggel, az nem szép vagy ha valakinek az, akkor is rossz arra törekedni.


Régi dolog ám, hogy "kövér vagy? ne egyél". Engem is zavar, hiszen ez elég idióta "tanács"...


A táplálkozással kapcsolatban kismillió tévhit van, sajna.

2017. okt. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Pont en iram ki amit emlitettel xdd

Most ha nem vagyok ehes tomjem magam kajaval?

Most is egy orat sportoltam.

2017. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Ne ijedj meg nem birják sokáig . Pár hét , hónap után megeszik a vakolatot is és duplájára hiznak, a biológiai törvényeket ismerni kell
2017. okt. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyes, ugye ezzal tisztában vagy, hogy a gyomor nem szűkül? :D Urban legend,magyarul hülyeség. Soha anatómia órán ilyen el nem hangzott;)A gyomorsav fog kevesebb termelődni,ha nem eszel,ezért fogod evéskor azonnal úgy érezni,hogy dugig vagy. Amúgy gratulálni tudok hozzá,hogy így állsz a dologhoz. Majd pár év múlva meg sírva nyekeregsz,hogy ez meg az a bajod. Én is voltam kövér!, koplaltam is ,de rájöttem viszonylag gyorsan,hogy baromság. Ideig-óráig van hatása,utána az ellenkezője.
2017. okt. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Mert gyors fogyást remélnek.Miért veszik az emberek az ilyen olyan fogyasztószereket? Ugyan ezért.Holott minden ilyen cucchoz küldenek étrendet,tehát az a lényeg, a kapszula-por-csepp-tabletta csak lehúzás.Volt régebben valami spray amit nyelvre kellett fújni már nem emlékszem a nevére na az nálam mindent vitt😂
2017. okt. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En meg mindg az vagyok akirol a kerdezo irt,es nem hiztam vissza mert sportolok minden nap es nem eszek sokat de abbol is csak egeszseges etelt.
2017. okt. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl ez az egy modszer használ bármit is ha fogyni akarok. Nem tini vagyok mar, ismerem a testem merő 10 év fogyozas van mogottem, tudom mit csinalok es tudom meddig bírom. Igenis vannak napok, pl amikor nem megyek dolgozni se sehova, hogy nem eszek semmit direkt. Kaloriat nem szamolok mar, inkabb marekkal merem ki a kajamat. Vagy cseszekkel. Egy mivel pici a kezem igy jogosan mondjak, hig keveset eszem, megis kover vagyok (annak szamitok es annak is erzem magam). Mozoghatok akarmennyit, sajnos en csak vastagodom tole mivel alapbol nagyon eros testalkattal rendelkezem. Sose voltam igazan vekony, de egyetlen nagy almom szinte ez, ugyhogy meg is akarom kaparintani. Nekem ez valt be es kesz.
2017. okt. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!