Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol vannak a felszedett kilók?

Hol vannak a felszedett kilók?

Figyelt kérdés

Egy éve lefogytam 13 kilót,amit nagyon jól is tartottam egész nyàron keresztül, most az ősszel,iskolakezdéssel viszont elég motiválatlan lettem...

még a nyár végen betegség miatt lefogytam 50 kilóra, most viszont 55 kiló vagyok

Valamennyit talan hizott a mellem is, de nem latom magam annyival koverebbnek... hogy lehet ez... megszokta volna a szemem? De csak érezném magamon nem? Néha nagyon rámjön,hogy kövérnek érzem magam, de csak mert szerintem sajnos eléggé befolyásol a mérleg és a számok... mit gondoltok?:/

17/L 158 cm

(Ja es nem hinnem h izom miatt szedtem volna fel mert nem nagyon edzettem emelle :/)



2017. nov. 1. 16:37
 1/1 anonim válasza:
Csak ha nagyon hirtelen hizol akkor veszed eszre szerintem jobb ha egy ismerosod baratodtol kerdezed meg ezt aki pl regebb ota nem latott :)
2017. nov. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!