Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hasra felszedett kilók...

A hasra felszedett kilók milyen módszerrel tüntethetőek el a leghatékonyabban?

Figyelt kérdés

23/f. 174/74.

Az utóbbi években, mióta egyetemre járok, egyre kevesebbet mozgok. Sikerült is felszednem +5 kilót. Most már eljutottam arra a szintre, hogy zavar, mert leginkább csak a hasamon látszik. Mi a leghatásosabb edzésmód ennek az eltüntetésére? Segít az, ha heti 2x1 órát futok? Vagy az étrendemen is változtatni kellene? Mik a kerülendő ételek?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2012. máj. 14. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

étrend (elsősorban lúgosítás-> google-en megkapsz mindent róla) + naponta az 8 minute abs workout(youtube)

én 1hónapja csinálom és -6kg

kitartást!

2012. máj. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez a "8 minute abs workout" tényleg segít?
2012. máj. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

holnap lesz egy hónapja hogy minden nap csinálom, és igen, jól látható eredmény van. Persze mindent idővel és türelemmel...

Első voltam.

2012. máj. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ez nőknél is ugyanígy működne? nekem széles a csípőm kicsit nagy a hasam..nem akarok kocka hasat csak nőiesen laposat. Tudnál beilleszteni linket, amelyik te csinálod esetleg? 20/L
2012. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

az "abs workout"-os v.ok, elnézést a késői válaszért.. Én is nő v.ok és nem akarok feltétlen kocka hasat, de igy is jó ez a hasizmos program :) linkelni most nem tudok mert telóról netezek, de youtube-on keresőbe beírod h "8min abs" és sztem elsők között előjön ez a vidi, 9:01percet tart ha jól emlékszem, egy csávó csinálja középen + hátul egy csaj meg még egy csávó. Több mint 13milliós a nézettsége. Remélem sikerült elmagyaráznom :-)

kitartást!!!

2012. máj. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ez nőknél is ugyanígy működne? nekem széles a csípőm kicsit nagy a hasam..nem akarok kocka hasat csak nőiesen laposat. " Hát akkor megszívtad. Mert mindenkinek kockás hasa van, csak a zsírrétegtől nem látszik. Kockahashoz alacsony testzsírszázalék kell elsősorban. Második az edzés hozzá.


Kérdezőnek: Nincs helyi fogyás. Amúgy napi 80 ilyen kérdés van, nem hiszem, hogy nem látjátok.Szóval lassan a válaszolók is megtanulhatnák, hogy nincs helyi fogyás! Heti 3x1 óra futás jobb lenne és igen étrendeden is változtatni kell.

2012. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

énis ugyanezt a hasedzést csinálom amit az első ajánlott és tényleg nagyon jó :Đ

én a fenék és kar 8 perces edzéseket is csinálni szoktam a hasas mellett


21L

2012. jún. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Kedves 6/7-es!

Nem szívtam meg...tudom nagyon jól, ezek szerint te nem éretted az én célkitűzésemet!Ha így jobban tetszik nem szeretném hogy kilátszódjanak a kockáim, mert ennyire nem akarok izmos lenni!Remélem ezzel nem szívtam meg ;) A másik amit nekünk üzensz: ne haragudj, hogy nem ülünk egész nap az oldal előtt és minden egyes ilyen "cikket" nem tudunk elolvasni! Érdeklődik az ember, mert mindenki mást mondd más formában! Ja és mindenkinek másmilyen módszer válik be:) Puszii

2012. jún. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Érdeklődik az ember, mert mindenki mást mondd más formában! Ja és mindenkinek másmilyen módszer válik be:) Puszii" Igen, mert a 90 % azt sem tudja mit beszél, csak szeret "okosságokat" mondani. Mindenkinek más ? Igen van, akinek a zsírleszívás és mindenki másnak a diéta + sport.


És nem kell egész nap az oldal előtt ülni...Csak ha valakinek fogalma sincs a dolgokról, ne adjon tanácsot. Elég megnézni a megelőző 10 kérdést, de tudom ehhez egy napra szükség van. ;-) Sőt még a kereső is működik!

2012. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!