Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik 1000 vagy az alatt...

Akik 1000 vagy az alatt esznek esetleg 1200 kcal azok hogy bírják ki egész nap?

Figyelt kérdés

Főleg iskolások érdekelnek. Én egész nap ehezek mert napközben csak egy zsomlet eszek. Hazajovok és megeszem estig ahany kcal maradt az 1200-bol. Ti hogy csinaljatok? Elmondjatok hany orakor mit esztek és mivel foglaljatok le magatok h ne egyetek?

17/l


2017. nov. 3. 18:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul csinalod ha ehezel...amugy vigyel suliba is kajat,hat nem lehet etel nelkul gondolkodni!! En reggelizek otthon toast kenyer vagy tojas,suliba 3szendvics,otthon fozelek hus,aztan este meg valami amit talalok szalamj sajt stb gyumolcs neha.
2017. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Suliidőben:

11:50kor "reggelizek" de ez inkább ebéd,szóval az 2szendvics rántottával.

Amikor hazaérek akkor általában nem eszek semmit.

Vacsorára szoktam enni zabkását.

Hétvégén:

10óra körül zabkása.

Ebédre éppen ami van,de általában keveset eszem.

Délután néha 1-2kocka csoki ha megkívánom.

Vacsorára vagy semmi,vagy rántotta.

2017. nov. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én 1 zsömlét eszek egy nap mert van ez a kenyer hizlal dolog nemhogy 3-at... Ha megeszek 2ot reggelire 60-70 g zabot, delutan fott kaja este meg turo akkor jo?
2017. nov. 3. 19:33
 4/14 anonim ***** válasza:

2.válaszoló vagyok.

Én zsemlénél teljes kiörlésűt szoktam.

2017. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Az hizlal ha tobb kcalt eszel mint kene.Szamold a kaloriakat es egyel legalabb 1300at,belefer sok minden ha szamolod.Nnem hizlal a kenyer!!!! basszus semmi sem tud hizlalni mikor fogjatok fel?
2017. nov. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is szenvedek néha...

De én ugyanúgy eszem, ahogy itthon.


Reggelire (6:30-7 óra között): itthon megeszek egy-két abonettet uborkával, csirkemellsokával, vagy 1 darab tükörtojást zöldséggel, kevés tojásrántottát esetleg, mikor mit kívánok


Tízóraira (9:30-10 óra között): egy alma, vagy valami gyümölcs.


Ebédre (12:30-13 óra között): viszek magammal itthonról kimérve egy csészényi főtt rizst, 2 közepes szelet olivaolajban sült csirkemellet, mellé répát/uborkát/paradicsomot.

Uzsonnára (15:30-16 óra között): zöldséget szoktam, magában paradicsomot, vagy valami ilyesmit, amit éppen megkívánok.

Vacsorára (17:45-18:15 között): natúr joghurtot zabpehellyel általában.

Csak a tízórai/ebéd van a suliban, az pedig nem egy nagy dolog. Néha az uzsonna is belecsúszik, ha sok órám van.

Figyelek az időre, hogy azokat tartsam, és ha két evés között megéhezek, akkor folyadékkal (vízzel, natúr zöld teával) atvészelem.

Napi 2-3 litert iszom.

Én viszont nem számolok kalóriát, de ezeket az ételeket nem nehéz a suliban kivitelezni, azért írtam le részletesen.

Kitartás! :)

2017. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: mellesleg a zöld tea csillapítja az étvágyat, en nagyon ajánlom! De csak magában, cukor nélkül. Esetleg egy belekarikázott zöld citrommal, vagy citromlével.
2017. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

Reggel eszek egy zsemlét csirkemell sonkával vagy kevés light sajttal + zöldséget vagy pedig light joghurtot kevés zabpelyhes müzlivel vagy túrót zöldséggel.

Suliban nem eszem semmit, de ha esetleg vmiért rosszul lennék, nálam van mindig egy csoki, szóval legfeljebb bekapok 1kocka csokit.

Hazaérek 3 óra fele olyankor kutyát sétáltatok meg utána edzek, ezért ilyenkor éhes sem szoktam lenni.

Edzés után vacsizok(fél 6-6 óra közt), ilyenkor 1 db tojást eszem(főzve, rántottának vagy tükörbe mindegy) + zöldséget.

Ezután tanulok.

Ha minél több részre leosztod a napi ételeket, akkor könnyebb átvészelni, mert mindig "bekapsz" vmit, nem vagy folyton éhes.

2017. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8as

te egy szadista vagy hogy birod reggeli kb 300kcal?? Aztan este meg eszel max 200at kb??? mivan nem is ertem

oke feladom ezt az oldalt,ez eszmeletlen.Micsoda ehezes..

2017. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
14%

Reggeli:Kávé

Ebéd:Semmi

Vacsi:Amit anya fozott

Es melle sportolok es napi 20 percet futok is

14/l

2017. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!