Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik 1000 vagy az alatt...

Akik 1000 vagy az alatt esznek esetleg 1200 kcal azok hogy bírják ki egész nap?

Figyelt kérdés

Főleg iskolások érdekelnek. Én egész nap ehezek mert napközben csak egy zsomlet eszek. Hazajovok és megeszem estig ahany kcal maradt az 1200-bol. Ti hogy csinaljatok? Elmondjatok hany orakor mit esztek és mivel foglaljatok le magatok h ne egyetek?

17/l


2017. nov. 3. 18:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#9:nekem ennyi elég.
2017. nov. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
buta kis tini pi*csk az élezkedvem megy el ezektől a kérdésektől , kommentektől...
2017. nov. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ettem régebben 1200 kalóriát, de aztán rajöttem hogy megfelelő makrok mellett simán mehet az 1500 vagy aktivitástól függően annál több. Reggelure általában zabkását eszek valami gyümivel/ tükörtojás/rantotta valami zöldséggel. Tízóraim amit a suliba viszek vagy szendvics ch csökkentett kenyérből, esetleg gyümölcs vagy natúr joghurt. Ebédre dobozolok valami gabona köretet vagy salit, mellé húst, tonhalat, a variációk lehetősége végtelen. Uzsi általávab kőrözött zöldségekkel, esetenként tojástekercs zöldségekkel. Vacsira általávan valamelyik ezek közül, természetesen nem az ami uzsira is, és már ügyelek a chra. Nyilván ez csak pár példa mit ehetsz. Simán kis dobozokban elcsomagolod suliba, én is ezt teszem. Ráadásul ezek simán kihozhatók 1200ból, ha anmyira ragaszkodsz hozzá, bár én emelnék rajta. 17/L
2017. nov. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én is 1200kcal-os diétán vagyok, megprópálom elosztani arányosan a nap folyamán
2017. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!