Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek 170 centi és 61...

Szerintetek 170 centi és 61 kg megfelelő . Vagy fogyjak? :S

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 20:26
 1/6 anonim válasza:
Tökéletes! Eszedbe ne jusson fogyni!
2010. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
te tudod.attól függg mien a zsír-izom arányod ;).
2010. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia Fogynod szerintem nem kell, a súlyod pont ideális. Maximum szálkásító edzést válassz.
2010. máj. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a sok távolbalátó.... Mivel én nem rendelkezem ezzel a tehetséggel, inkább azt mondom, hogy nézz tükörbe, és őszintén mondd el magadnak, hogy meg vagy-e elégedve. Ha nem, akkor tegyél érte... ennyi...

Lehetsz ezzel a súllyal színtiszta izom is, és puhos löttyedt is.... A súly semmit nem jelent, az összetétel a fontos.

2010. máj. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem kell távolba látni, hogy egy normális súyú embernek azt javasoljam, hogy ne akartjon fogyókúrázni!!! Igen sportoljon, feszesedjen, izmosodjon, ha úgy látja, de ne koplaljon. Láttam én már gyönyörű fiatal lányt csonttá fogyni valami idétlen fickó beszólogatása miatt.
2010. máj. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11.21 hol írta a kérdező, hogy koplalni akar??? Én nem látom sehol... A zsírleadás baromira nem koplalással érhető el. Ha van rajta 6-7 kiló felesleg ami esetleg zavarja, akkor szedjen föl izmot, és adja le a zsírt... Senki nem mondta, hogy koplaljon.
2010. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!