Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi 1000 kalóriás edzését...

Norbi 1000 kalóriás edzését csinálom naponta. Mi a megfelelő étrend, hogy fogyjak mellette? Nem akarok átesni a ló másik oldalára, fokozatos fogyást szeretnék.

Figyelt kérdés
eddig úgy ettem, hogy reggeli barnakenyeres szendvics, ebéd amit épp főztem, csak kisebb adag, vacsi úgy 6 körül abonett kenyérből néhány szelet, egy kis felvágott + sok zöldség hozzá. napközben bekaptam egy kis gyümit vagy ilyesmit. csak keveset tornásztam, így is fogytam 0,5 kilót hetente. 1000 kalóriás torna mellett is maradhat így a kaja?
2009. jún. 4. 12:29
 1/2 Krisz85 ***** válasza:
74%

NEm jó.


Napi 3x étkezés nagyon kevés. Napi 5-6x kéne enned, számolva a kalóriákat, a fehérjt a szénhidrátot és a zsírt. E nélkül nem fog menni. Az jó ha edzel a norbira, jó az, mozgás, amit szeretsz azt csináld csak rendszeresen, heti 1x pihenhetsz is, nehogy túledzettség legyen. Viszont a táplálkozásod így édeskevés.


Próbálj meg ráállni egy normális sport diétára. Pl


[link]


ha több infó kell ezt vedd meg: Anita Bean: Modern Sporttáplálkozás c. könyve, mindenre választ kapsz


sok sikert!

2009. jún. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oksa, próbálkozok másként kajálni, de nagyon beálltam erre. tehát többször kevesebbet. és a 6 óra utáni evéssel mi a helyzet? valahol azt olvastam, h el kéne felejteni ezt a hülyeséget. ez igaz?
2009. jún. 4. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!