Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le gyorsan?...

Hogyan fogyjak le gyorsan? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
164cm 75kg és lány vagyok!!!! Szerintetek ha napi 3 órát edzek(futás, séta, szoba bicikli (felülések) ) csak gyümit zöldséget és halat fogyasztom és inni csak vizet és gyümi leveket iszom akkor 2 hónap alatt leadhatok 15kg??????
2010. máj. 30. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha több energiát égetsz el, mint amennyit beviszel, akkor lefogysz.
2010. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt én is tudtam!!! De engem az érdekel hogy ha mind ezt megcsinálom 2 hónap alatt lefogyok-e 15 kg-t???
2010. máj. 30. 21:46
 3/6 anonim válasza:

1nap csk iszol és no kaja=-3 kg

deam mindig kb fele annyit egyél amennyit alaphelyzetben eszel, és kb egy hét mva nem is tudsz a féladagnál többet megenni... nemkell 15féle fogyasztó meg napi 5óra sport..max ha nagyon enm birod kaja nélkül akk korpatabletta;)

2010. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem mielőtt belekezdenél az értelmetlen koplalásba, olvass egy kicsit utána a dolognak! a gyors fogyás sosem kifizetődő, általában életmódváltással lehet tartósan lefogyni. diéta alatt is lehet (sőt kell is): csirke, halak, sovány túró, natúr joghurt, tojás - tehát megfelelő fehérjebevitel. de szénhidrátra és zsírra is szüksége van a szervezetednek megfelelő arányban, és ez nagyon fontos! a gyümölcslé csak akkor mehet, ha te készíted, a bolti tele van cukorral. amúgy szerintem kérd ki egy személyi edző véleményét az étrenddel kapcsolatban, akár itt is, biztos akad valaki aki szívesen segít, és jobban ért hozzá mint a hozzám hasonló sok laikus
2010. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a gyümölcslét kerüld, igyál vizet, vag yteát üresen
2010. máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de egyébként mindenkinél máshat, emeld fel a feneked és csináld meg ezt, ha nem jön be, próbálj ki mást. de hosszútávon valóban csak az életmódváltás hat, tehát mondj le a csokiról és társairól. de ne csináld szerintem ezt amit írtál, mert ez koplalás, ha végzel vele visszajön, és örökké pedig nem fogsz halat és gyümölcsöt-zöldséget enni...
2010. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!