Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik módszer jobb, eredménye...

Melyik módszer jobb, eredményesebb, egészségesebb? 15/L

Figyelt kérdés

Kb. 8 kilótól szeretnék megszabadulni.

Aktívan sportolok, versenyszinten, tehát ezzel nincs gond, csak az étkezésemmel. Sokat eszek és nem jó minőségűt.



1. Csak akkor eszem, mikor megéhezek és csak annyit, hogy már ne legyek éhes, tehát nem jóllakás érdekében ennék.


2. Meghatározott időkben eszek, naponta négyszer(esetleg ötször) kisebb adagokat, mint ezelőtt.(Igyekszem minél kevesebbet, hogy a napi kalóriaszükségletben maradjak, ami mellett még fogyhatok).


3.Napi háromszor eszek, minél kevesebbet.



Ezek közül melyik lenne a legjobb?

Tudom most ezt így nehéz megmondani, hisz mennyi az a minél kevesebb?

1800-1900 kalóriát ennék maximum, a kérdés lényege, hogy mikor, hogyan. Melyik a legjobb a fent említettek közül. Csak a beosztás lenne más, az ételek ugyanazok.



2017. nov. 5. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem a 2. kisebb étkezésekkel nem terheled le túlságosan a szervezeted. A több étkezés segíti az anyagcsere serkentését is.
2017. nov. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Mi lenne, ha első körben csak a minőségen javítanál? Mivel aktívan sportolsz, teljesen érthető, hogy sokat eszel.
2017. nov. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És akkor nem ennél töltött káposztát, mert nem tudod mennyi kalória van benne? Vagy megkívánsz valamit és nem eszed meg, mert nem fér bele a kalóriába? Ez önsanyargatás, ráadásul fejlődő szervezet vagy.
2017. nov. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kizárt h el legyél hízva ha aktavín sportolsz.

Írd már le az adataidat , drága.

2017. nov. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp a 2.
2017. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Küzdősportot űzök, általában heti 4 alkalommal másfél és két órát.( Van, hogy többször is megyek egy héten)

155 centi vagyok és 59 kiló.

Köszönöm szépen a válaszokat és az oldalt is!

2017. nov. 5. 12:17
 7/8 A kérdező kommentje:
Esetleg olyan oldalt tudtok, ahol az elkészítést is leírják? Vagy csak béna vagyok megtalálni? :))
2017. nov. 5. 12:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első a legszimpatikusabb, de az sem jó akárkinek. Van, aki napokig nem enne így...


A 3. remek lehet sokaknak, de van, aki koplalna így. Van, aki nem fogyna (én, mert éhesen azért nem hagynám magam).


A 2. kinek jó, kinek masszív folyamatos éhezés.


Én egyiket sem követem, adott időben eszem (kicsit módosítja a jóllakottságom szintje, de nem sokat. de a szervezetünk általában rááll a fix időpontra s evésidőben éhezik meg), hozzávetőlegesen a terveimnek megfelelően. Csak mert úgy-ahogy jóllakom, nem hagyom abba az evést, ha még keveset ettem (bár ilyen problémám nem szokott lenni). Ha éhes maradok, tudom, hogy ez hamar elmúlik majd (de ha nagyon éhes vagyok, az a nap erősebb lesz, kell némi rugalmasság).

De sokfélék vagyunk, ez lehet, hogy nem mindenkinek működik.

2017. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!