Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem újra?

Hogyan kezdjem újra?

Figyelt kérdés

18/L 158cm/ 56 kiló ...


Eléggé elvagyok keseredve...

Egy évvel ezelőtt 65 kiló voltam és kemény munkával egy év alatt fogytam 12 kilót nagyjából... 50-53 kiló között mozogtam

Most viszont az iskolai stressz miatt eléggé életunt és motiválatlan lettem ezzel kapcsolatban is és elengedtem a diétát a folyamatod odafigyelést arra,hogy mit egyek és elkezdtem igen csak nassolgatni...

Most szeptember óta feljött ez a plusz 3-6 kiló.

Szűkek a nadrágjaim,főleg ha eszek valamicskét... Szörnyen érzem magam és teljesen kicagyok akadva,hogy milyen nagy lett a hasam...:(

Az a baj,hogy a tény,hogy meghíztam annyira elveszi az egésztől a kedvemet és ez beleránt egy ördögi körbe...

Úgy érzem hogyha már úgy is kövér vagyok,tök mindegy ha ezt a csokit még megeszem vagy sem...


Gondolom a jelenlegi hangulatomba az is beleszámít,hogy valszeg menstruálni fogok,mert leszakad a derekam...

Ha még nem indult be a menstruáció, akkor is nagyobbíthatja a hasam a dolog, vagy ennél még nagyobb leszek? :(


Nincs valaki hasonló helyzetben? Köszi,hogy végigolvastad!



2017. nov. 5. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Menzesz miatt simán lehet nagyobb a hasad de ezt már tapasztalhattad.Menzesz előtt egy nappal és közben egy-két nap én egy lovat is fel tudnék falni,állandóan éhes vagyok.Gondolj arra, hogy most még csak3-5 kgt kell leadni, ha tovább hízol annál nehezebb lesz eleve elkezdeni meg megcsinálni.Holnap új nap új hét kezdd el megint ügyesen.Vagy gondolj arra, hogy ha már a suli miatt szar legalább jól nézz ki☺
2017. nov. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos vagy! :) Segít a kommented!
2017. nov. 5. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!