Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vizsgaidőszak= fogyás. Hogy...

Vizsgaidőszak= fogyás. Hogy lehetne megoldani hogy utána ne szedjem vissza?

Figyelt kérdés

Vizsgaidőszakom van 3 hete, és ezalatt az idő alatt leadtam 3 kg-t. Tudom,hogy sajnos ez nem az egészséges életmód miatt van,hanem a kevesebb evés és több stressz miatt. Tehát valószínűleg főleg nem zsírból fogyok.

Viszont az a kérdésem hogy nem lehetne e vizsgaidőszak után tartóssá tenni ezt a fogyást? Pl. ha akkor megnövelem a sportolást, és egészségesen fogok enni,akkor ígymaradhat a mínust 3-5 kg? Ugyanis ennek nagyon örülnék.


2010. máj. 31. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, sportolj, sőt, már most el kéne kezdened, a tanulás is jobban menne egy felfrissült, futás utáni aggyal ;)
2010. máj. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kerülöd az állati eredetű zsírokat, a gyorsan lebomló szénhidrátokat, mint a cukor, a jázmin rizs és a fehér liszt, helyettük gyümölcsöt és teljes kiőrlésű lisztet valamint barna rizst, sok zöldséget és naponta egy kávés kanálnyi őrölt lenmagot fogyasztasz, és naponta 20 percet gyors léptekkel gyalogolsz vagy biciklizel vagy bármi más testedzést végzel úgy, hogy pulzusod 130 alatt maradjon, mert csak eddig történik zsírégetés, akkor egyre karcsúbb leszel, zsírsejtjeid kiürülnek. Sok ásványi anyagot és vitamint tartalmaz a lassú lebontású szénhidrát, a zabpehely, szintén nagyon ajánlom.
2010. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyél annyit, amennyit vizsgaidőszakban. Nem a stressztől fogytál, hanem attól, hogy a stressz miatt kevesebbet ettél.
2010. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy rá hajlamos akkor nem fog visszajönni, de ha ezek után mindenfélét összezabálsz akkor igen! Én pl egy jó ellenpélda vagyok, arra amit itt állandóan nyomatnak, hogy ha koplalsz 1 héten belül visszahízol ha normálisan kajálsz! Nos nálam ez nem így történt koplaltam több hónapig bár ezt úgy kell érteni, h a hét napból inkább 4-et, de volt olyan amikor egész héten ettem! És lement 6 kiló és hiába ettem zsíros dolgokat még is csak 2-ő ugrott vissza! Nem én senkit se akarok a koplalásra biztatni hiszen én is tudom, h egészségtelen, de azt ne felejtsük el, h mindenkinek más a szervezete és másképp reagál a dolgokra! Az enyém így reagált, de lehet más 6 helyett 10-et hízott volna vissza!
2010. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

1 hónap alatt 2 kilót fogytam, de egyelőre úgytünik tartós,sőt azóta egy újabb fél kg. is lement,és mostis éppen futni indulok :D

2010. jún. 17. 08:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg utána rendszeres sportot beiktatni és este már ne egyél, majd szép fokozatosan állj vissza a normális étkezésre! Előbb inkább legyen szigorúbb hogy a nagy váltástól ne menjenek fel a kilók!

Nekem meg pont fordítva van. Vizsgaidőszakban a stressz miatt csak eszem, egyébként év közben meg lefogyok mert se időm, se kedvem nincs enni :(

2011. jan. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!