Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek egy zacskó chips...

Szerintetek egy zacskó chips mennyire hizlal? Most diétára fogtam magam, naponta csak egészségeseket eszem, zöldség gyümölcs, sok víz. De néha sajnos bármennyire is szépítjük

Figyelt kérdés
Megeszem egy zacskó chipset. Ez mennyire befolyásolja a fogyást? Szerintetek belefér? :/ Csak pár kiló ledobásáról lenne szó, 55 vagyok, 50 között szeretnék lenni.

2017. nov. 7. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem.
2017. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Wow.. Ennél bővebb választ már nem is írhattál volna kösz. Sokat értek belőle
2017. nov. 7. 21:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Az sem egészséges étkezés ahogy most eszel. Nem is értem, h aki nem vágja, h mit is jelent az egészséges a táplálkozás, az miért megy bele idióta, saját fantáziája szerinti étkezésbe?!... Olyan nehéz a neten utána nézni, esetleg kérdezgetni?
2017. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Mekkora a zacskó? Egy 90 grammos csipsz kb. 500 kcal, ami a napi energiaszükséglet kb. negyede. Szóval, ha fogyni akarsz, akkor nem jó ötlet.
2017. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem, nem fér bele. Még ha a kalória keretedbe bele is illeszthető, az összetétele nem megfelelő, csak kicsit sem. Döntsd el mit akarsz, de csipsz nem való diétába.
2017. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
A csipsz a lehető legrosszabb ötlet! Olajos, hizlalós. Egyél inkább zöldségcsipszet, vagy bárki mást ez nagyon gáz. Amúgy a gyümölcs sem egészséges.
2017. nov. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Belefér de nem egészséges.Én nem pazarolnék el ennyi kalóriát a keretemből.Almachipset szoktam enni de abból is csak 20-30 grammot és nem minden nap.
2017. nov. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Andizsuzsi ***** válasza:
53%
Minden élelmiszer csomagolásán megtalálod az összetevőket és kalóriatartalmát. Szépen megnézed, hogy adott napon belefér-e neked. Ugyan üres kalória, semmilyen hasznos tápanyag nincs benne, vizet von el, de az már a te döntésed, hogy akarod-e így is.
2017. nov. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
MIlyen magas is, vagy kedves kérdező?
2017. nov. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha csak néha eszel, azzal semmi gond.

Csak ne minden nap és ne gyakran.

2017. nov. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!