Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudok miből kellő motiváci...

Nem tudok miből kellő motivációt szerezni a fogyókúrához? Tippekre lenne szükségem! (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a baj hogy viszonylag könnyen lefogyok de ahoz valami nagyon nagy motiváció kell ez a motiváció egyszer megvolt viszont még ez sem volt akkor hogy tényleg változást érjek el. 4 kilót fogytam ami nem kevés de nem nagyon látványos ráadásul utána karácsony újév és a nyári nagy lazításban is a lefogyásom dupláját szedtem fel. Suli után mindig éhes vagyok ez bizonyára azért van mert reggelizek de nem ebédelek. viszon ilyenkor sokat eszek és utána 2 órával meg vacsorázom. Mivel terelhetném el a figyelmem hogy mikor hazaérek ne egyek. Meg mégis miféle motivációval tudnám elérni h fogyjak??
2017. nov. 11. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Inkább életmódváltoztatás kéne. Én különösebb motiváció nélkül fogyok, egyszerűen változtattam egy-két dolgot s ez esik jól, ez a természetes.


Ne tereld el a figyelmed suli után, érthető, hogy éhes vagy, egyél. Ha jobb lenne a suliban is enned, egyél ott is, OK, ha otthon akarsz nyugodtan főétkezni, de valami keveset ehetsz, ha az neked jobb (nekem teljesen idióta dolog nem nagy étkezést tartani, de nekem se volt jó sosem, ha napközben sok idő telt el két étkezés között. tapasztald ki, milyen elosztás válik be neked).

2017. nov. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alapvető igényszint a dolog neve amit keresel.

Vagy öntisztelet,ha már Istentől megkaptuk az életet,akkor nem pocsékoljuk el arra,hogy betegre esszük magunkat.

Az elhízás,a 2es diabétesz betegségek.

2017. nov. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!