Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 2 hét alatt?

Hogyan fogyjak le 2 hét alatt?

Figyelt kérdés

Jövő hét hétvégére le kell adnom néhány kilót,annyit szeretnék amennyit csak lehet.Tisztában vagyok vele,hogy 15 kg-t nem lehet lefogyni ilyen rövid idő alatt.Jővő hét hétvégén megyünk Balcsira,ahol ott lesz az a srác,aki tetszik nekem,és szeretnék neki még jobban tetszeni.Szerintetek hogyan fogyjak le minnél többet?Látványos eredményt szeretnék.

16/L


2010. máj. 31. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy:) nagyon maximum 2 kilót tudsz fogyni egészségesen,de za meg nem igazán fog még látszani

Nem most kellett volna észbekapni..

2010. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kösz a bíztatást...

amúgy nem vagyok ilyen 100kg-os dagadt,inkább csak a lábaimból és a fenekemből kéne fogynom többet,csak ugye helyi fogyás nincsen.

2010. máj. 31. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj bicajozni, kocogni, úszni, spinningre, minden nap tornázz valamennyit, ne egyél fehér lisztből készült kajákat, se édességet. Sok gyümölcs, zöldség, húst ne egyél, max halat, semmi olajban sültet. A lényeg, hogy mozogj, amennyit tudsz, és igyál sok zöld teát vagy szénsavmentes vizet.
2010. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hiába sértődsz,te sem mükődsz másképp mint a többi ember és 2 hét alatt látványosan csak úgy fogsz lefogyni ha koplalsz,na az igazán látványos lesz,főleg ha el is ájulsz.


De ne haragudj,hogy nem azt irtam amit hallani szerettél volna..sajnos nincsenek csodaszerek amik leolvasztják az emberről azt a hájat 2 hét alatt amit hónapokba telt felzabálni;)


Amúgy a második jókat irt,de ezzel sem 2 hét hanem legalább 1 hónap amig látszódni kezd valami,de inkább kettő. Ez persze attól is függ mennyi az a kicsi a combodon meg a fenekeden.

2010. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rubint Réka 20 perces tornái mindennap. + diéta!
2010. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor is 2 hét alatt a vízet aodd le, semmivel sem fogyol. Rendszeres mozgás kell hozzá, nem két hét és wááóóó....
2010. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!