Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 Hónap alatt sikerülhelte?

1 Hónap alatt sikerülhelte?

Figyelt kérdés
ne gondoljatok sok feleslegre,de szeretnék kicsit karcsúbb lenni,mert hát jön a "bikiniszezon"!kb 3-4 kg felesleg a has és csípő tájékon.1 hónap alatt jól néznék ki,ha minden nap futnék 1 órát 2-300felülés.és egy nap sok vizet innék,és ennék ebédet ami épp otthon van,vagy az iskolába.ennyi lenne 1 napra.tudom,nemsok de így szeretném tartani.kb július elejére jobb alakom lenne,és lemenne az a pár kg.??és 1 hét után lenne valamien változás??mert a ballagás 1 hét múlva lesz:P
2010. máj. 31. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
jah addig látszik amig csinálod, de utánna felszeded vissza:(
2010. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha csak 1x eszel egy nap, akkor egy idő után iszonyú falások rohamok fognak rádtörni. reggelire egyél teljes kiőrlésű cuccokat vagy zabpelyhet, tízóraira és uzsonnára pl joghurtot év gyümölcsöt, vacsira sovány húst (pl csirkemell, hal), sovány túrót valamilyen salátával. 1 hét kevés óriási változásokhoz, de ha jól étkezel és sokat mozogsz, akkor 1 hónap alatt biztos hogy eltűnik az a pár kiló felesleg!
2010. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.:)
2010. máj. 31. 15:18
 4/6 anonim ***** válasza:
De nem csak ebédet akarsz enni, ugye? Lenne változás, de ne feltételes módokba beszéljetek, könyörgöm, hanem kezdjétek el! És nasiról és társairól leszokni.
2010. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

azt megnézném, hogy fogsz napi egy órát futni, ha eddig nem tetted :D

[link]

2010. máj. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
neem.eddig is futottam már 1 órákat.:) csak mellette nem diétáztam.....:)szóval a futással nincs gond
2010. jún. 1. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!