Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy az esti...

Mit tegyek, hogy az esti nassolást ki tudjam iktatni?

Figyelt kérdés
Fél éve költöztem össze a vőlegényemmel,aki késő este szokott hazaérni a munkából.Otthon vacsorával várom,és ilyenkor én sem tudok ellenállni a finom falatoknak.Ez sajnos elég rendesen meg is látszik rajtam,neki viszont nem adhatok salátát vacsorára azért mert én éppen fogyókúrázom.A kérdésem annyi lenne,hogy mit tehetnék,hogy ne csábuljak el?Mindíg megfogadom,de sajnos a finom illatoknak nem lehet ellen állni.a Derekamra elég szép úszógumi feljött :(
2010. máj. 31. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sportolj és egyél ebédre kevesebbet
2010. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ehhez a legnagyobb erő kell, az akaraterő.:( Ezt csak te tudod magadnak megállni. Max csinálj magadnak salátát, és te meg azt edd!
2010. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én egy éve élek együtt a párommal. ő nem hízékony alkat bármit bármikor ehet és eszik is. nekem viszont figyelnem kell mert nagyon könnyen hízok. szóval nálunk az van , hogy ő ehet bármit én pedig magamnak külön összedobok valamit. mondjuk ha rántotthúst csinálok az én adagomat nem rántom ki és én mindig csak zöldséget eszek hozzá. ő rendszeresen chipset eszik akár este 11kor is, én pedig megállom hogy ne egyek, vagy ha nagyon rágcsálnék valamit eszek egy almát. de pl tegnap este túrót ettem egy kis édesítővel mert nagyon éhes voltam. szerintem akarat kérdése az egész. tudom hogy ha úgy étkeznék mint ő akkor már kövér lennék. így viszont tartom a súlyom.
2010. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nyugodtan nassolj! Mire hazaér a párod szeletelj fel magadnak répát, almát, karalábot, retket stb és azt majszold amíg ő eszik. Csinálhatsz hozzá édes v sós mártogatósat zsírszegény tejföl, joghurtból édesítőszerrel, fahéjjal, gyömbérrel vagy sósat zöldfűszerekkel, hagymával, fokhagymával. Nyugi ettől az anyagcseréd lesz jobb, nem fogsz elhízni!:)
2010. máj. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

önkontroll,önkontroll és még több önkontroll.

kitartás :)

2010. jún. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!