Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudom abbahagyni a nassolá...

Nem tudom abbahagyni a nassolást. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
mindig csak eszek és eszek. a szerencse hogy mozogni is szeretek szóval annyira nem látszik meg rajtam, de ez a gyomromnak sem tesz jót, meg ha jön a nyár akkor a nadrág nem takarhatja el rendesen a zsírpárnáimat. fogyni szeretnék, de úgy gondolom ehhez előbb szükséges lenne abbahagyni a nassolást, de egyszerűen nem tudom. undorítónak érzem magam, még így is hogy nem sok felesleg van rajtam. próbáltam magam hánytatni is de nem jött össze. nem jött ki semmi, pedig tele ettem magam akkor is... nem tudom mit tegyek. tanácstalan vagyok :((
2010. márc. 17. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Minden fejben dől el.Ha elhatároznád rendesen,akkor meg tudnád csinálni.
2010. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát először is ne hánytasd magad! Ha egy kis súly felesleged van akkor ne aggódj! Ha valaki letud adni egészségesen 50 kilókat is, akkor neked is fog menni, de ahogy az előzö válaszoló is irta, minden a fejben dől el. Nagyon jó, hogy szeretsz sportolni, alakits ki magadnak egy edzéstervet. A nassolással kapcsolatban, ha fogyni szeretnél akkor felejtsd el az édességet, vagy legalábis egy héten 2-nél több alkalommal ne egyél de akkor is csak mértékkel. Nem tudom pontosan mit nassolsz, de válts át gyümölcsre, zöldségre. Próbálj azt nassolni, salátákat, jojhurttal stb. Hajrá, megtudod tenni!:)
2010. márc. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én legnagyobb bajom is ez! Itt tényleg mindent a fejben kell eldönteni! Én tudom hogy nagyon rossz amikor pl lemegyünk a családdal a nagymamához és ott gőzölög még a friss túrósrétes (amiből nem sajnálja kis a regneteg cukrot sem) és akkor csak én ne egyek belőle? Jajj de szegény mami nehogy megsértődjön...! Nos ha mindezt kibírom 1-2 hétig utánna nincs probléma (mert volt hogy eljutottam ilyen szintre is, ellenálltam...na de ha ujra rákapsz az ízére megint mindent lehet előről kezdeni sajnos...tapaszatlom mindig! De el lehet kezdeni :)
2010. márc. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D köszi a válaszokat. már kicsit megpróbáltam visszafogni magam, főleg most hogy beteg vagyok. egyébként nyáron volt olyan hogy 3 hét alatt 2 esküvőn voltunk és bezabáltam mindenféle süteményt. mostmár ha a sütire ránézek hányingerem van, szóval legalább azt nem eszek, de a csoki meg csipsz nagyon megy. :S
2010. márc. 19. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!