Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mit sportolhatnék?...

Mit tegyek? Mit sportolhatnék? Vagy hány kalóriát egyek naponta?

Figyelt kérdés

Szóval egy hete eltört a kulcscsontom. Eddig fogyóztam, fogytam is normálisan. A gond az, hogy most kb. 1 hónapig nem mozoghatok. Eddig heti 3x jártam edzeni. Sajnos amióta nem járhatok észrevettem, hogy többet is eszem. Gondolom azért, mert este mentem általában edzeni, és elvette az étvágyam. A doki azt mondta, hogy tényleg semmilyen sport ne legyen, mert rosszul forrhat össze. Még szobabicózni sem enged.

Mit csináljak, hogy tovább fogyjak mozgás nélkül? Pont most történt ez is, amikor jön a jó idő, és ki kellene valahogy nézni!:( Jó lenne legalább leadni 3-4 kg-ot ebben a hónapban is. Lehetséges ez így?


2010. máj. 31. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Sétálni szabad!
2010. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

koplalj.nem olyan nehéz mint gondolod.de ezt ne is úgy képzeld el,hogy napokig nem eszel.hanem pl. reggelizel rendesen és akkor a nap többi szakában csak iszol.

ezt meg csinálod mondjuk 3 napig és utána további 2 napig szoktatod magad vissza a "rendeshez" fokozatosan(mert ha rögtön normálisan eszel akkor visszajön).aztán 2 napot kihagysz és újra.nem akarok senkit koplalásba,edbe hajszolni de....nekem bejött.és nemvagyok edes.

2010. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!