Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Terhesség utáni fogyás?

Terhesség utáni fogyás?

Figyelt kérdés
Tudnátok tanácsot adni? 4hónapja szültem, már nem szoptatok, így el tudom kezdeni a fogyást. Leginkább a hasamról combomról, fenekemről és karomról kéne leadnom. Mit és hogy kezdjek hozzá? Jobb ha eljárok aerobicra, vagy inkább itthoni edzéstervet készítsek? Előre is köszönöm!
2010. máj. 31. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos a nővérem tapasztalataiból merítve(1 éve szült) én mindenképpen azt ajánlom, hogy iratkozz be valahova. Otthon a házimunka, meg a gyerek mellett nagyon könnyű kihagyni és megrövidíteni az edzéseket úgy meg semmi értelme. Nővérem is mindig ezt csinálta. Végül több tréninget is kipróbált neki a spinning vált be a legjobban. Az kellően lendületes és elviselhető volt ahhoz hogy hetente kétszer elmenjen az edzőterembe.


Illetve mikor már rákapott a mozgásra hetente egyszer kétszer otthon videóra hasizom gyakorlatozott, de nem sokat a max fél óra volt neki.


Éhezni nem volt hajlandó. A kajáján annyit változtatott hogy nem evett cukrot semmiben(csak édesítőt vagy mézet), illetve lemondott a kenyérről(puffasztott rizst/búzát evett, meg néha rozskenyeret), és nem evett köretet max rizst, de inkább csak salátákat meg főtt párolt zöldségeket.


Nem mondom hogy leröppentek róla a kilók 1 hónap alatt( 12őt akart leadni és sikerült is neki) de elérte amit akart és sem a mellei nem ereszkedtek nagyon meg se a hasán nem maradt lötyögő bőr.

2010. máj. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2010. máj. 31. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!